Aplikacje, dzięki którym szybko zarobisz pieniądze

Sprawdź, jak profitować z codziennych zakupów!

Aplikacje, dzięki którym szybko zarobisz pieniądze

Korzystając z tych aplikacji nie da się zarobić tyle, żeby starczyło na życie, ale dzięki nim można od czasu do czasu odebrać kupon zniżkowy do jakiegoś sklepu. Podczas przygotowywania tego artykułu skupiliśmy się na kosztach aplikacji, popularności, przydatności, designie i pozytywnych opiniach. Naszym zdaniem aplikacja, dzięki której możesz trochę zarobić, nie powinna kosztować. Niektóre z tych aplikacji są naprawdę zabawne i łatwe w obsłudze, na przykład podczas jazdy autobusem czy tramwajem. Nie zapomnij: dzięki kuponom rabatowym comprigo i dealom, które znajdziesz na naszej stronie, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

Swagbucks

Swagbucks

Zobacz ofertę

Darmowa, dosępna na iOS i na Androida aplikacja Swagbucks to jedna z najbardziej popularnych w kategorii aplikacji, dzięki którym można zarobić. Zdobywasz punkty za wypełnianie ankiet, oglądanie filmików i robienie zakupów online. Następnie punkty możesz wymienić na karty podarunkowe do takich sklepów jak Amazon, albo wypłacić pieniądze poprzez PayPal.

Aplikacja jest również darmowa i dostępna na iOS i Androida. Zapewnia Ci cash back za każdy zakup w takich sklepach jak Walmart, Target, Kroger, CVS, Rite Aid, Best Buy, Walgreens i Whole Foods. Sam wybierasz, jaką pfertę chcesz przed rozpoczęciem kupowania. Pieniędze zostaną przelane przez PayPal, Venmo lub załadowane na kartę podarunkową.

Tak samo jak poprzednie aplikacje, również Perk jest bezpłatny i dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida. Reguły są równie proste - odwiedzasz konkretne lokalizacje i zdobywasz punkty, które później możesz wymienić na karty podarunkowe. Dodatkowo Perk ma aplikację Perk TV, która daje Ci punkty za oglądanie filmików na telefonie. Większość użytkowników odpala filmiki na wielu urządzeniach i dzięki temu zarabia około 12 złotych dziennie. 

Receipt Hog

Receipt Hog

Zobacz ofertę

Darmowa, dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida. Jest to jedna z najbardziej zabawnych aplikacji do zarabiania kasy. Rób zdjęcia swoim paragonom z warzywniaka, restauracji czy kawiarni. Za każdym razem, gdy wrzucisz zdjęcie swojego paragonu, dostaniesz dostęp do gry, dzięki której możesz zyskać jeszcze więcej pieniędzy! Punkty mogą być wymienione na karty podarunkowe do serwisu Amazon lub wypłacone przez PayPal.

Shopkick

Shopkick

Zobacz ofertę

Darmowa, dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida. Idealna aplikacja dla ludzi, którzy non stop gdzieś są. Za odwiedzenie konkretnych lokalizacji, robienie zakupów i wrzucanie zdjęć paragonów dostaniesz punkty, które potem wymienisz na karty podarunkowe do takich sklepów, jak Target, Walmart czy Sephora.