Bezprzewodowe systemy zabezpieczeń domu, które możesz samodzielnie zainstalować

Poczuj się bezpiecznie!

Bezprzewodowe systemy zabezpieczeń domu, które możesz samodzielnie zainstalować

Zwykły alarm to już praktycznie standard i posiada go niemal każdy z nas. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu bezpieczeństwa w domu, sprawdź inne systemy, które są bezprzewodowe i bardzo łatwe w montażu.

System Arlo Pro jest jednym z najlepszych. Zestaw zawiera bezprzewodową kamerę i stację bazową z silną, 100-decybelową syreną. W zależności od Twoich potrzeb, możesz połączyć wiele kamer z urządzeniem Arlo Pro. Po podłączeniu, Arlo Pro może wysyłać powiadomienia lub aktywować syrenę, jeśli wykryje ruch. Elegancka aplikacja mobilna pomoże Ci w instalacji i sterowaniu systemem zabezpieczeń. Moduł kamery Arlo Pro jest odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu można go zainstalować na zewnątrz. Jego akumulator wytrzyma kilka miesięcy, a nocny wizjer i wbudowana dwustronna komunikacja podniosą komfort użytkowania. Każda kamera jest dostarczana z magnetycznym uchwytem ściennym, ale można zakupić dodatkowe, na przykład do sufitu lub na zewnątrz. Arlo Pro obsługuje do pięciu kamer. 

System Canary All-in-One

System Canary All-in-One

Zobacz ofertę

Canary pozwala nie tylko wgląd do Twojego domu w doskonałej rozdzielczości Full HD, ale również pozwoli na kontrolę jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym go umieściłeś. Inne kluczowe cechy Canary to wbudowana potężna syrena i możliwość automatycznego powiadomienia ochrony lub policji oraz wysyłanie powiadomień na telefon komórkowy. System zapisze nagrania z danego dnia za darmo.

System Samsung SmartThings

System Samsung SmartThings

Zobacz ofertę

Zestaw Samsung SmartThings nie tylko ostrzeże Cię, jeśli wykryje ruch w Twoim domu, ale otrzymasz również dostęp do znakomitej inteligentnej platformy domowej. Ten konkretny pakiet składa się z centrum SmartThings, dwóch czujników wielofunkcyjnych (można je używać na drzwiach lub oknach), czujnika ruchu i inteligentnego gniazdka. Konfigurowanie i sterowanie zestawem jest tak łatwe, jak instalowanie aplikacji smartfona. Centrum SmartThings umożliwia dodanie wielu kompatybilnych urządzeń, między innymi kamer bezpieczeństwa. Za korzystanie z zestawu nie ma miesięcznej opłaty.