Najciekawsze gadżety dla fanów luksusowych aut!

Uwielbiasz luksusowe samochody jak Maserati, Ferrari, Porsche lub Lamborghini? Oczami wyobraźni dołączasz do klubu dumnych posiadaczy, ale brakuje Ci paruset tysięcy? Pokażemy Ci jakie pamiątki przybliżą Cię o mały krok do spełnienia marzeń.

Najciekawsze gadżety dla fanów luksusowych aut!

Są szybkie, głośne, mają niepowtarzalny design i dla niektórych są niepodważalnym symbolem luksusu i wysokiego statusu: mowa o luksusowych autach.

Maserati, Ferrari, Porsche, Lamborghini i cała reszta - wielu fanom pojawia się w tej chwili łezka wzruszenia. Najprawdopodobniej dlatego, że nie mogą sobie na nie pozwolić.


Luksusowy samochód jest dla Ciebie za drogi? Nie panikuj!

Tutaj my przychodzimy z pomocą. Nie kupimy Ci wprawdzie samochodu, ale podpowiemy w jaki sposób możesz spełnić swoje marzenie - no, mniej więcej. Kultowe marki luksusowych aut mają dla swoich fanów ciekawe gadżety, które odzwierciedlają ducha firmy. Czasem dzięki widocznemu logo, czasem ze względu na oryginalny styl i design kojarzony z konkretną marką: spraw sobie część swojego marzenia i stań się posiadaczem gadżetu inspirowanego konkretną marką.

Wśród naszych propozycji znajdziesz najlepsze produkty za mniej niż 210 . A kto wie, może na następnej imprezie, kiedy wyjmiesz klucze, koledzy odkryją breloczek Maserati i przyciągniesz ich uwagę.


Breloczek Maserati

Breloczek Maserati

Zobacz ofertę

Oto on, zapowiedziany breloczek Maserati, który skradnie spojrzenia kolegów na imprezie, kiedy tylko wyjmiesz z kieszeni klucze. Breloczek wygląda tak imponująco, jak gdyby właśnie został wycięty z maski Maserati: matowy i srebrzysty, połyskujący czystymi, chłodnymi kształtami i eleganckim logo Maserati.

A imprezowicze nawet nie zauważą, że wśród kluczy brakuje tego do Maserati :) Genialne!

Kaczka do kąpieli Porsche

Kaczka do kąpieli Porsche

Zobacz ofertę

Za 20 zł z groszami możesz sobie zorganizować odrobinę ukochanego Porsche w swojej wannie! Zaleta tej kaczki w porównaniu do prawdziwego Porsche jest banalnie prosta: luksusowe auta nie pływają, a ta kaczka tak!

Na drodze do spełnienia marzeń ten gadżet będzie idealny. Kaczka dumnie nosi logo Porsche na piersi i świetnie odzwierciedla jego opływowy kształt. Nie zapomnij o niej, kiedy już kupisz sobie prawdziwy model.

Czapka Lamborghini

Czapka Lamborghini

Zobacz ofertę

Czapka z daszkiem z logo Twojego ulubionego Lamborghini spełnia funkcję nie tylko dekoracyjną, ale także praktyczną: idealnie sprawdzi się w słoneczne dni. Pokaż miłość do tej marki, a dzięki temu być może poznasz innych fanów. I kto wie, jeśli złożycie się w kilka osób po jakies 50.000€ to będziecie mogli sprawić sobie prawdziwy model!

Kubek termiczny Ferrari

Kubek termiczny Ferrari

Zobacz ofertę

Masz już zaplanowane kolejne rodzinne wakacje i smutno Ci, bo nie pojedziesz na nie lśniącym Ferrari, a raczej używanym kombi z 1990 roku?

Mamy dla Ciebie pocieszenie: do Twojego samochodu zmieści się więcej członków rodziny i bagażu, niż do któregoś z luksusowych aut. Dodaj odrobinę czerwonego akcentu Ferrari dzięki temu krwistemu kubkowi termicznemu.

Gra Memory Bentley

Gra Memory Bentley

Zobacz ofertę

Dzięki grze Memory Bentley firmy Ravensburger staniesz się posiadaczem 36 różnych modeli Bentleya. Okej, jeździć nimi nie możesz, bo są tylko narysowane na kartach, ale tak czy inaczej masz możliwość dokładnego przyjrzenia się wszystkim detalom na obrazkach i zaskoczenia przeciwników swoją wiedzą o tej marce.

"Wprawdzie nie jeżdżę Jaguarem, ale za to pachnę jak jego prawdziwy kierowca". To zdanie możesz sobie powtarzać każdego ranka, kiedy będziesz używał tych perfum. I nie musisz na nie dużo wydać!