10 najzabawniejszych gier na imprezy dla dorosłych

Ty i Twoi znajomi ubawicie się do łez!

10 najzabawniejszych gier na imprezy dla dorosłych

To z pewnością nie są karty, w które grałeś z dziadkami i na pewno nie będą to gry, które kupisz swoim dzieciom... Sprawdź nasze propozycje na zakręcony wieczór ze znajomymi! 

Gra What Do You Meme?

Gra What Do You Meme?

Zobacz ofertę

Gdy słowa nie wystarczą na opisanie absurdów życia, do gry wchodzą memy. Ta gra karciana składa się z dwóch elementów: popularnych w Internecie memów oraz opisów sytuacji. Prowadzący grę ustawia jedno zdjęcie/mem na stole tak, aby było widoczne dla całej grupy. Każdy ma 7 kart i próbuje dopasować najśmieszniejszy opis do zdjęcia, na końcu podając prowadzącemu. On miesza karty i czyta wszystkie podpisy, wybierając najśmieszniejszy!

Sleep in a Bucket

Sleep in a Bucket

Zobacz ofertę

Mimo, że zazwyczaj wybiera się mniejsze zło, idea tej gry jest odwrotna. Gra zawiera 250 kart do gry, które przedstawiają śmieszne, brutalne i obrzydliwe scenariusze. Jedna osoba jest sędzią, a cała reszta indywidualnie wybiera najgorszy scenariusz z 5 kart, które mają w ręku. Chodzi o to, aby wybrać to, co sędzia najmniej chciałby zrobić. Jeżeli to właśnie Twój scenariusz jest najgorszy, zdobywasz punkt!

Acts Of Insanity

Acts Of Insanity

Zobacz ofertę

Każdy z dwóch zespołów wybiera pięć losowych kart, które odpowiadają charakterowi, akcjom, położeniu lub obiektowi i muszą działać w ich drużynie. Brzmi proste, prawda? Ale co się stanie po dodaniu do tej gry odrobiny szaleństwa?

Red Flags: The Game of Terrible Dates

Red Flags: The Game of Terrible Dates

Zobacz ofertę

Red Flags to gra karciana, w której gracze przekonują swojego przyjaciela "singla" do przesunięcia w prawo swojego wątpliwego kandydata na randkę! Każdy z graczy losowo ciągnie pozytywną kartę (np. "Kocha się przytulać") i kartę negatywną (np. "Zbiera ludzkie czaszki"), a następnie musi walczyć o swojego kandydata.

Exploding Kittens

Exploding Kittens

Zobacz ofertę

Ta gra w stylu rosyjskiej zdobyła dużą popularność, ale nie należy jej mylić z miłą, rodzinną wersją! Jest to szybka rozgrywka, która polega na ciągnięciu kart, z kórych każda posiada jakąś funkcję. Wylosowanie eksplodującego kotka kończy grę, więc oczywiście jest to karta, której wszyscy chcą uniknąć!

Who's Most Likely To

Who's Most Likely To

Zobacz ofertę

W tej grze nie ma przegranych. Chodzi w niej o to, aby lepiej poznać swoich znajomych, odpowiadając na śmieszne i głupkowate pytania, np. "kto ukradłby znak drogowy?".

Never Have I Ever

Never Have I Ever

Zobacz ofertę

Nie ma nic lepszego niż kilka rund "Never Have I Ever" podczas spotkania ze znajomymi! Gracze po kolei wykonują ruch, czytając czerwony kierunek, który powie im, czy muszą sami odpowiedzieć na pytanie z niebieskiej karty, czy muszą to zrobić inni. Gracze zbierają niebieskie karty, jeśli oświadczenie jesz zgodne z prawdą. Pierwsza osoba, która zbierze 10 niebieskich kart wygrywa!

Telestrations After Dark

Telestrations After Dark

Zobacz ofertę

Każdy z graczy rozpoczyna się od szkicownika i tajnego słowa, które musi zobrazować, podając go potem dalej do osób, które muszą odgadnąć hasło, bazując na rysunku. Wersja "po zmroku" to sprośne żarty i więcej humoru.

Joking Hazard to gra karciana z najgorszym komiksem. Każda runda zaczyna się losowo wyciągniętą kartą. Sędzia rundy dodaje kartę z własnej ręki do dalszego scenariusza, a wszyscy inni gracze muszą wybrać z własnych rąk najzabawniejszy / najgorszy / najbardziej obraźliwy sposób na zakończenie komiksu. Ostrzeżenie: Wszystko będzie dziwne.

Cards Against Humanity

Cards Against Humanity

Zobacz ofertę

Cards Against Humanity nie potrzebuje prawie żadnego wyjaśnienia. Jedna osoba losuje czarną kartkę z luką w zdaniu, a inni gracze wybierają ze swoich białą kartę, która kończy zdanie, jednocześnie pociągając za sobą skrętne poczucie humoru.