Najlepsze osłony ekranu do iPhone 7 i 7 Plus do ochrony przed zarysowaniami, zadrapaniami i pęknięciami

Ochroń drogie urządzenie w prosty i tani sposób!

Najlepsze osłony ekranu do iPhone 7 i 7 Plus do ochrony przed zarysowaniami, zadrapaniami i pęknięciami

Wyświetlacz iPhone jest jego najbardziej wrażliwą częścią, dlatego osłona ekranu jest niezbędnym dodatkiem już w chwili zakupu telefonu. Przedstawiamy kilka najlepszych opcji dla iPhone 7 i 7 Plus, aby zapewnić ochronę dla Waszych smartfonów. 

Szkło hartowane amFilm

Szkło hartowane amFilm

Zobacz ofertę

Ta osłona ze szkła hartowanego to świetna opcja. Jest cienka na 0,3 milimetra i odporna na zarysowania: pokrywa cały telefon, poza przyciskiem domowym. Pakiet detaliczny amFilm zawiera dwie osłonki w tej cenie.

OMOTON również posiada dwie osłony w komplecie. Są one odporne na zarysowania i zadrapania, a także łatwe w montażu. Klej nie pozostawia żadnych pęcherzyków powietrza. To szkło hartowane ma grubość tylko 0,26 mm, co sprawia, że jest najcieńszym, jakie można kupić.

Osłona ekranu JETech jest dostępna w dwóch wariantach: normalnej wersji ze szkła oraz z filtrem prywatności, dzięki czemu ciekawskie oczy nie będą mogły zobaczyć, co jest na ekranie Twojego iPhone'a. Szkło jest odporne na zarysowania, a ponieważ jest cienkie (0,33 milimetra), ekran dotykowy będzie nadal niewiarygodnie czuły.

Osłona ekranu SpyGlass firmy BodyGuardz ma funkcję dwukierunkowej prywatności, zaprojektowanej tak, aby ciekawscy ludzie wokół Ciebie nie mogli zobaczyć, co robisz na telefonie. Osłona zrobiona jest ze szkła hartowanego, więc chroni ekran iPhone przed pęknięciami.

Jedna z najlepszych ofert w tej kategorii produktów. Tech Armor to aż 3 osłonki dla Twojego iPhone'a w cenie kawy latte. Zabezpieczenie jest łatwe w użyciu i kompatybilne z obudową ochronną. Jeśli chcesz kupić wariant ze szkła, kosztuje on niecałe 8zł więcej.

Najfajniejszą informacją o tej osłonce jest jej zdolność do wygładzania lekkich zarysowań. Inne kluczowe cechy tech21 obejmują wielowarstwową strukturę, zapewniającą zaawansowaną ochronę przed uderzeniami oraz łatwą instalację.

Szkło hartowane Yootech to kolejna świetna opcja dla kupujących o nieco mniejszym budżecie. Dzięki grubości jedynie 0.3mm. szkło jest kompatybilne z większością case'ów. W podanej cenie otrzymasz dwie osłonki, a także wszystkie niezbędne elementy ułatwiające montaż. Yootech zapewnia dożywotnią gwarancję.

Szkło hartowane Evo firmy tech21 jest jedną z najmocniejszych opcji, jeżeli naprawdę zależy Ci na zachowaniu nienaruszonego ekranu Twojego iPhone'a. Wykonane jest z wysokiej jakości szkła, które nie tylko zapobiega zarysowaniom i pęknięciom, ale także chroni przed brzydkimi plamami. Technologia Tech21 wykorzystuje wysoce precyzyjne techniki polerowania, aby zachować gładką powierzchnię i reagować na dotyk.

Ochraniacz ekranu Zagg HDX obiecuje dostarczenie wojskowej klasy ochrony przed wstrząsami i upadkami Twojego iPhone'a 7. Niezrównane dopasowanie, właściwości samoregeneracyjne i łatwa instalacja uzupełniają najważniejsze zalety produktu. Zagg oferuje gwarancję na cały okres używania tej osłonki.