5 najlepszych kubków termicznych wielokrotnego użytku

Uwielbiasz kawę i herbatę i chciałbyś się nimi cieszyć zawsze i wszędzie, nie szkodząc przy tym naszej planecie? Zadbaj o środowisko i zaoszczędź kasę inwestując w kubek termiczny wielokrotnego użytku!

5 najlepszych kubków termicznych wielokrotnego użytku

Kubek na wynos to coś, co musisz mieć zawsze przy sobie. Dlaczego? Cóż, świat staje się lepszy dzięki odrobinie kofeiny w drodze do pracy, w pracy, nie w pracy, podczas czytania książki, spaceru z psem, oglądania ulubionego serialu na Netflixie czy spaceru z psem. 

Poranna kawa to coś, co funduje sobie większość ludzi. Ale ile razy jechałeś do pracy pociągiem, potem tramwajem i na końcu metrem i marzyłeś o tym, żeby móc jeszcze raz rozkoszować się małą czarną? Szczególnie zimą przydałoby się coś, co Cię rozgrzeje. 

Kubek idealny to taki, który nie zaskoczy Cię wyciekającym napojem i który bez obaw schowasz w torbie, tuż obok książek i laptopa. No i jeszcze przydałoby się, żeby utrzymywał ciepło Twojego napoju. To pierwsze zalety kubka termicznego, ale jeśli się mocniej zastanowić, to jest ich znacznie więcej. Takie naczynie to również prezent dla środowiska, ponieważ ograniczysz zużycie jednorazowych kubków, które wyrzucasz od razu po wypiciu kawy. Dodatkowo jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie będzie grozić Ci niebezpieczeństwo, że plastikowe wieczko zsunie się z kubka, a gorący napój wyląduje na Tobie.

Poniżej znajdziesz 5 najlepszych kubków termicznych, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, które są doskonałą alternatywą dla plastikowych śmieci i wygodnym rozwiązaniem, które zabierzesz ze sobą z domu.

Szklany kubek termiczny KeepCup

Szklany kubek termiczny KeepCup

Zobacz ofertę
62,23 zł

KeepCup wyróżnia się na tle pozostałych kubków, ponieważ jest zrobiony ze szkła. Jest to lepszy materiał niż plastik, który czasem daje dziwny posmak i nieapetycznie pachnie. Dostępnych jest kilka rozmiarów i parę kolorów w 3 designach. 

Szklany kubek termiczny JOCO

Szklany kubek termiczny JOCO

Zobacz ofertę
85,35 zł

Kubki JOCO również są wykonane ze szkła (mogą nawet przeżyć upadek!) i wykończone silikonem. Do wyboru masz 3 rozmiary, które na pewno pomieszczą Twoje zapotrzebowanie na kofeinę, a wybrać możesz aż z 20 kolorów. 

Kubek termiczny Contigo

Kubek termiczny Contigo

Zobacz ofertę
89,00 zł

Kubek termiczny Contigo łatwo utrzymuje się w czystości i jest na tyle szeroki, że idealnie pasuje do uchwytu w samochodzie. Podoba nam się to, że jest tak prosty w użyciu, a dodatkowo utrzymuje ciepło przez kilka godzin!

Kubek Ecoffee Lily William Morris

Kubek Ecoffee Lily William Morris

Zobacz ofertę
62,32 zł

Ecoffee wykonany jest z włókna bambusowego, co oznacza, że jeśli kiedyś będziesz chciał go wyrzucić, to może on trafić prosto do kompostownika :) Wybierz swój design i udekoruj nim swoje biurko! 

Kubek ze stali nierdzewnej Starbucks

Kubek ze stali nierdzewnej Starbucks

Zobacz ofertę
103,89 zł

Starbucks jest jedną z najbardziej wiarygodnych firm, jeśli chodzi o kubki wielokrotnego użytku. Ten wyjątkowy kubek termiczny z izolacją próżniową utrzymuje gorące napoje przez wiele godzin, nawet w zimnym otoczeniu. Ma dobrze zaprojektowaną obudowę, jest lekki i smukły.

Po kilku latach testowania to jest właśnie ten kubek, któremu ufam najbardziej i wiem, że nic nie rozleje się w mojej torbie. Jest warty swojej ceny, bo tańszy zamiennik może spowodować, że wydasz majątek na nowego laptopa, bo stary został unicestwiony płynną kofeiną w Twoim plecaku.