8 funkcjonalnych mebli do małych mieszkań

Mądre urządzenie małego mieszkania może być wyzwaniem. Sprawdź pomysły na funkcjonalne meble, które sprawią, że w Twoim mieszkaniu niczego nie zabraknie!

8 funkcjonalnych mebli do małych mieszkań

W ciągu ostatnich lat nasze domy i mieszkania stały się mniejsze, zaś ilość posiadanych przez nas rzeczy znacznie wzrosła. To sprawia, że funkcjonalne i oszczędzające przestrzeń meble stały się koniecznością. Na szczęście wybór jest tak ogromny, że znalezienie czegoś praktycznego i zarazem ładnego przestało być trudne, a Twóje cztery ściany szybko zmienią się w eleganckie i praktyczne wnętrzne. Z naszymi propozycjami wyciśniesz jak najwięcej nawet z naprawdę małych mieszkań, a także poprawisz i odświeżysz swoją przestrzeń. Po prostu użyj odpowiednich mebli i zmaksymalizuj metry kwadratowe! Ten rodzaj mebli został zaprojektowany z myślą o zajęciu jak najmniejszej przestrzeni i są one nie tylko wielofunkcyjne, ale także bardzo ładne. Postaraliśmy się wybrać dla Was modele, które mają przystępną cenę. Przetransformuj swój dom w przyjazne i przestronne miejsce!

Składany stół

Składany stół

Zobacz ofertę

Ten stół idealnie wpasuje się nawet w najmniejszą przestrzeń i spełni rolę zarówno biurka, jak i stołu, przy którym obiad może zjeść nawet kilka osób. Pozwoli Ci na użycie większej ilości miejsca, kiedy tego potrzebujesz i mniejszej, kiedy takiej potrzeby nie ma.

Łóżko do przechowywania

Łóżko do przechowywania

Zobacz ofertę

Przechowywanie rzeczy pod łóżkiem to bardzo częsta praktyka. To miejsce świetnie nadaje się do składowania dodatkowych poduszek i kołder, a także butów i książek. Łóżko z szufladami pod spodem to idealne rozwiązanie, które nie zakłóci Twojego snu.

Ta elegancka sofa w mgnieniu oka zmieni się w łóżko o szerokości 190 cm i dodatkowo zapewni Ci miejsce do przechowywania zapasowych kołder i poduszek. Super opcja dla osób, którym salon sluży w nocy za sypialnię, a jednocześnie chcą zapraszać do siebie gości.

Multifunkcjonalny regał

Multifunkcjonalny regał

Zobacz ofertę

Regał must have do małych pomieszczeń! Można go użyć praktycznie do wszystkiego - ustawiony tak jak na zdjęciu sprawdzi się jako biblioteczka, ale kładąc go na boku zrobisz z niego szafkę pod telewizor. Idealne również jako ścianka dzieląca :)

Ława z miejscem do przechowywania

Ława z miejscem do przechowywania

Zobacz ofertę

Wybierając ławę, która stanie obok sofy, również nie zapomnij o kierowaniu się oszczędnością miejsca. Wybierając model ze zdjęcia (lub podobny) zyskasz dodatkową przestrzeń, w której możesz coś przechowywać - a tego w naszych domach jest pełno.

Biurko montowane do ściany

Biurko montowane do ściany

Zobacz ofertę

Jeżeli Twoje mieszkanie nie należy do największych, ale zależy Ci na posiadaniu praktycznego i nowoczesnego biurka, sprawdź model, który mocuje się do ściany. Będzie ślicznym dodatkiem do każdego pomieszczenia i spisze się na medal jako pomoc w organizacji miejsca do pracy.

Regał nad toaletę

Regał nad toaletę

Zobacz ofertę

Ta przestrzeń nad porcelanowym tronem często nie jest wykorzystywana, a szkoda! Ten z pozoru mały regał wyczaruje dla Ciebie dodatkowe miejsce na różne łazienkowe pierdoły.

Lustro-szafka na biżuterię

Lustro-szafka na biżuterię

Zobacz ofertę

Wszechstronna i stylowa - ta szafka z lustrem na biżuterię to obowiązkowy dodatek do Twojego domu. Ma wiele haczyków na bransoletki i naszyjniki, miejsce na kolczyki oraz pierścionki. Czy można mieć w domu bardziej praktyczny mebel?