Najlepsze aparaty fotograficzne dla małych miłośników robienia zdjęć

Pokaż swojemu dziecku świat fotografii!

Najlepsze aparaty fotograficzne dla małych miłośników robienia zdjęć

W dzisiejszych czasach przyzwyczajeni jesteśmy do robienia zdjęć każdego rodzaju, codziennie, o każdej porze. Nieważne, czy będzie to uwiecznienie spotkania z rodziną i przyjaciółmi, zwykłe selfie czy zdjęcie lunchu - wszędzie pstrykamy zdjęcia telefonem. Jeżeli jednak naprawdę zależy Ci na tym, aby pokazać swojemu dziecku, jak najlepiej uchwycić świat, polecamy Ci prawdziwy aparat. Nic nie nauczy wartości fotografii lepiej niż szybka migawka i kochający rodzic, z którym można się wspólnie sfotografować.

VTech Kidizoom DUO

VTech Kidizoom DUO

Zobacz ofertę

Najlepszy dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Ten słodki aparat fotograficzny firmy VTech ma wiele różnych funkcji i robi zdjęcia w wysokiej jakości. Posiada gumową obudowę, przykryte porty i nic mu się nie stanie, jeśli zostanie ochlapany. Aparat robi zarówno standardowe zdjęcia jak i selfie, ponieważ posiada obiektyw z przodu i z tyłu. Twoje dziecko nauczy się używać go w mgnieniu oka. Jego wbudowana pamięć to 256 MB, ale masz możliwość zakupu karty microSD do przechowywania jeszcze większej liczby zdjęć. Jesteśmy pod wrażeniem funkcji automatycznego wyłączania aparatu, funkcji zatrzymania ruchu i zabawy zmieniającej głos. Aparat dostępny w kolorze niebieskim, camo lub różowym.

Fujifilm instax mini 9

Fujifilm instax mini 9

Zobacz ofertę

Najlepszy do natychmiastowego drukowania. Jeden z najbardziej popularnych aparatów do błyskawicznych drukowania zdjęć to właśnie ten dziwacznie wyglądający Fujifilm instax mini 9. Drukuje zdjęcia w rozmiarze kart kredytowych przy użyciu własnej rolki producenta. Posiada wizjer optyczny, dostępny tryb automatycznego naświetlania oraz wbudowaną lampę błyskową. Wymaga jedynie dwóch baterii AA (które są w zestawie) i jest gotowy do pracy. Aparat dostępny jest w pięciu kolorach: zielonym, kobaltowym niebieskim, różowym, niebieskim i białym.

Najlepszy do robienia selfie. iPod touch to nie tylko aparat cyfrowy, ale także odtwarzacz muzyki i sprzęt do gier. Możesz wysyłać wiadomości, ściągać aplikacje i korzystać z Internetu. Ma tak prosty interfejs, że Twoje dziecko od razu rozgryzie, jak działa. iPod touch jest wyposażony w aparat 8 MP iSight i ulepszoną kamerę HD FaceTime, dzięki czemu Twoja pociecha może robić zdjęcia i nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości. Można nawet nagrywać w zwolnionym tempie i korzystać z funkcji robienia 10 zdjęć za jednym kliknięciem (idealne do selfie). A najlepsze jest to, że możesz edytować zdjęcia bezpośrednio po ich zrobieniu.

VTech Kidizoom Action Cam

VTech Kidizoom Action Cam

Zobacz ofertę

Najlepszy do akcji. Jeśli Twoje dziecko chce nagrywać filmy, zalecamy tę wszechstronną kamerę firmy VTech, która jest dostępna w kolorze żółtym, purpurowym lub kolorze kamuflażu. To twardy aparat, który może być całkowicie zanurzony w wodzie do sześciu stóp. Jest w 100% dziecioodporny i może być zdzierany, upuszczany lub pokrywany błotem bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Kamera nie nagrywa w rozdzielczości Full HD, zaledwie 640 na 480, co jest zupełnie fair, biorąc pod uwagę jej przystępną cenę. Kamera Kidizoom obsługuje do 32 GB rozszerzalnej pamięci - wystarczy upewnić się, że masz kartę microSD.

Najlepszy dla nastolatków. Aparat YI to niedroga opcja umożliwiająca przechwytywanie obrazu Full HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę za pośrednictwem wysokiej jakości czujnika obrazu firmy Sony. Dostępny w kolorze czarnym, jasnozielonym lub białym, aparat posiada 155-stopniowy szerokokątny obiektyw i wbudowany stabilizator obrazu. Dodatkowo robi zdjęcia prz pomocy aparatu 16 mega pikseli. Wśród funkcji znajdują się również gniazda kart microSD, łączność Wi-Fi i Bluetooth. Amazon sprzedaje pakiet poniżej 100€, który zawiera wodoodporną obudowę lub selfie stick i pilot.