Aparaty Sony, w które warto zainwestować

Zobacz świat oczami Sony.

Aparaty Sony, w które warto zainwestować

Szeroka gama aparatów cyfrowych firmy Sony obejmuje zarówno drogi, profesjonalny sprzęt, jak i kompaktowe opcje w przystępnej cenie. Dziś prezentujemy Wam 9 modeli, które możecie rozważyć, przygotowując się do zakupu nowego aparatu.

Sony DSC-RX100M III

Sony DSC-RX100M III

Zobacz ofertę

Najlepszy kompaktowy aparat. Ten model będzie najlepszą opcją dla osób, które nie chcą wydać majątku. Mimo, że DSC-RX100M III został wydany w 2014 roku, nie przestaje nam imponować i nawet ma ten sam czujnik, co jego następca. Aparat jest wyposażony w elektroniczny wizjer, zapisuje obraz w Full HD i posiada szybki 24-70 milimetrowy obiektyw f1.8-2.8.

Sony Alpha a6500

Sony Alpha a6500

Zobacz ofertę

Najlepszy z szybkim autofokusem i odporny na czynniki atmosferyczne. Sony Alpha a6500 posiada czujnik 24,2 MP z ultra szybkim systemem autofocus, a także wytrzymały korpus ze stopu magnezu. Inne funkcje aparatu obejmują zdolność do przechwytywania wideo w jakości 4K, przechylany wyświetlacz 3-calowy, ostry elektroniczny wizjer i doskonały zestaw manualnych elementów sterujących.

Najlepszy do filmów w jakości 4K, z ultra szybkim autofocusem, odporny na czynniki atmosferyczne. Następca popularnego Alpha a6000, a6300 wyposażony jest w czujnik 24,2 MP z jeszcze szybszym układem autofokusowym niż jego poprzednik i zrobiony jest ze stopu magnezu. Inne zalety aparatu to możliwość przechwytywania obrazu wideo w formacie 4K, pochylany 3-calowy wyświetlacz, ostry elektroniczny wizjer oraz doskonały zestaw manualnych elementów sterujących. Istnieje również wiele obiektywów do wyboru. Ogólnie rzecz biorąc, jest to prawdopodobnie najlepsza lustrzanka w tej cenie.

Sony Cyber-shot DSC-HX400V

Sony Cyber-shot DSC-HX400V

Zobacz ofertę

Najlepszy do zoomu, GPS i łączność Wi-Fi. Sony Cyber-shot DSC-HX400V posiada obiektyw Carl Zeiss z niezwykłym zakresem zoomu i optyczną stabilizacją obrazu. Czujnik CMOS 20,4 MP nie jest największy, jeśli chodzi o ten przedział cenowy, ale jego możliwości zoomu to nadrabiają. Szybki procesor obrazu, Wi-Fi, NFC, GPS i znakomity zestaw elementów sterujących sprawiają, że Cyber-shot DSC-HX400V jest doskonałym wyborem dla fotografów przyrody.

Sony Cyber-shot DSC-RX100 V

Sony Cyber-shot DSC-RX100 V

Zobacz ofertę

Najlepsze jeśli chodzi o mały rozmiar, jakość obrazu i wideo w 4K. Cyber-shot DSC-RX100 V firmy Sony to jeden z najlepszych kompaktowych aparatów fotograficznych, które można kupić. Bardzo szybki aparat mieści się w kieszeni marynarki, a jednocześnie może wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 4K i przechwytywać obrazy, których jakość jest porównywalna z modelem DSLR, dzięki zastosowaniu 1-calowego czujnika. Najlepsza kompaktowa opcja, DSC-RX100 V jest pięknie wykonany i łatwy w obsłudze. To drogi, ale niesamowity sprzętu fotograficzny.

Sony Cyber-shot DSC-HX80

Sony Cyber-shot DSC-HX80

Zobacz ofertę

Najlepszy kompaktowy, z szerokim zakresem zoomu i łącznością. Sony Cyber-shot DSC-HX80 to kompaktowa kamera typu point-and-shoot z wszechstronnym 30-krotnym zoomem, pochylanym ekranem, elektronicznym wizjerem i bezprzewodową łącznością. Wyraźne obrazy 18 MP i aplikacje do ściągnięcia sprawiają, że Cyber-shot DSC-HX80 jest doskonałym rozwiązaniem dla kupujących, którzy chcą robić lepsze zdjęcia niż te, które robi ich telefon.

Sony Cyber-shot DSC-RX1 RII

Sony Cyber-shot DSC-RX1 RII

Zobacz ofertę

Najlepszy ze względu na czujniki pełnoklatkowe i kompaktowość. Cyber-shot DSC-RX1R II jest wyposażony w imponujący czujnik pełnoekranowy o rozmiarze 42 MP, obiektyw Zeiss Sonnar, szybki autofokus hybrydowy, sterowanie ręczne oraz możliwość robienia zdjęć RAW z ISO do 102,400. Nie pozwól, aby zmylił Cię jego mały rozmiar! Jest to potężne narzędzie do fotografowania, które zagwarantuje Ci najlepsze zdjęcia. Niestety, sporo kosztuje. 

Sony Cyber-shot DSC-RX10 III

Sony Cyber-shot DSC-RX10 III

Zobacz ofertę

Najlepszy do zoomu, jakości obrazu i obrazu 4K. Trzecia generacja superzoomowej kamery firmy Sony umożliwia nagrywanie wideo w formacie 4K, szybkie przechwytywanie wideo z wolnym ruchem oraz wyjątkowo szybki autofocus. Jakość 20MP zdjęć zrobionych przez aparat Sony Cyber-shot DSC-RX10 III jest doskonała, a wszystko dzięki obiektywowi Zeiss i zaawansowanemu, 1-calowemu czujnikowi. Wygodne sterowanie ręczne i łączność z smartfonem sprawiają, że RX10 III jest doskonałym, uniwersalnym urządzeniem.

Najlepszy w kategorii ceny, ręcznego sterowania i optycznej stabilizacji obrazu. Aparat DSLR Alpha A68 firmy Sony oferuje doskonały zestaw manualnych elementów sterujących oraz stabilizację obrazu, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Inne kluczowe cechy aparatu to: czujnik obrazu APS-C o rozdzielczości 24,2 MP z funkcją przechwytywania obrazu 1080p, 2.7-calowy przechylany ekran i doskonały wizjer elektroniczny.