Chcesz być piękna, musisz cierpieć - niestety tym bardziej podczas depilacji. Lecz mimo bolesnego faktu, że każda depilacja ostatecznie jest wyrywaniem włosków wraz z cebulką, istnieją przeróżne aspekty, które mogą wpłynąć na procedurę, aby stała się mniej bolesna. Przy wyborze odpowiedniego depilatora mogłabyć na przykład zwrócić uwagę na to, czy maszynka ma funkcję masażu skóry, żeby przygotować ją na procedurę i zredukować ból. 

Oto przedstawiamy Wam 6 najlepszych urządzeń, które wprawdzie nie zamienią depilacji we frajdę, ale jednak zmniejszą cierpienie.

Depilator Braun Silk-epil 9

Depilator Braun Silk-epil 9

Zobacz ofertę

Depilator Braun Silk-epil 9 zajmuje masę pierwszych miejsc w testach porównawczych. Nie tylko wygląda elegancko, ale systematycznie wyprzedza konkurencję we wszystkich kategoriach. Szeroka głowica łapie i usuwa dużą ilość włosków za jednym zamachem. Specjalna technologia pęset MicroGrip usuwa nawet małe, półmilimetrowe włoski. Także czujniki ciśnienia wyposażone w technologię SensoSmart nadają maszynce pełną kontrolę nad dokładną depilacją.

Depilator marki Braun posiada zestaw różnych nasadek, które ulepszają jakość i komfort w samodzielnym usuwaniu włosków na nogach. Dołączono na przykład nasadkę do golenia, do masażu i do peelingu. W pakiecie znajdziemy także nasadki to delikatnej depilacji twarzy i innych wrażliwych obszarów ciała. Pozatym depilator Silk-epil 9 jest wodoodporny i bezpieczny w użyciu podczas kąpieli w wannie lub w przysznicu. 


Depilator Silk-epil 7 w swojej funkcji dorównuje depilatorowi Silk-epil 9, jednak ma trochę mniej dodatków. Poza tym szczuplejsza głowica wymaga trochę więcej wytrwałości. Maszynka wyposażona jest w czujniki ciśnienia z technologią SensoSmart oraz technologię pęset MicroGrip dla efektywnej depilacji. Bezkablowy depilator typu Wet&Dry jest wodoodporny i może być bezpiecznie używany w wannie lub pod przysznicem. Jako dodatki otrzymujemy trymery do ciała i do twarzy, oraz nasadkę do depilacji twarzy.


Depilator Satinelle Prestige marki Philips

Depilator Satinelle Prestige marki Philips

Zobacz ofertę

Bezprzewodowy depilator marki Philips ma wiele talentów. Zestaw różnorodnych nasadek do depilacji ułatwia usunięcie włosków na nogach i twarzy, nasadka do golenia usuwa także owłosienie w miejscach wrażliwych, nasadka do strzyżenia skraca włosy jak się należy. Maszynka jest wodoodporna i nadaje się do użytku pod wodą lub na sucho. Podobnie jak depilator marki Braun, depilator Philips jest dostarczany z szerokim zestawem dodatków. W tym na przykład głowica do masażu, szczoteczka do masażu, głowica strzygąca, nasadka do trymowania, nasadka do masażu, nasadka do pielęgnacji twarzy i skóry oraz szczoteczka do oczyszczania. 

Depilator Philips Satinelle Essential

Depilator Philips Satinelle Essential

Zobacz ofertę

Mały depilator damski jest bezprzewodowy co poprawia komfort użycia. Niestety ten model depilatora marki Philips nie jest wodoodporny. Dlatego nie powinno się stosować maszynki pod przysznicem lub w wannie. Depilator Philips Satinelle Essential jest jednym z tańszych modeli, dlatego nie ma zbyt wielu dodatków w zestawie. Rezulat depilacji jest jednak bardzo dobry, tak samo jak porównywalnych depilatorów. Philips Satinelle Essential jest wyposażony w pęsety, które bezproblemowo usuwają półmilimetrowe włoski, bez pociągania za skórę. Depilator można ustawić na dwa stopnie prędkości żeby osiągnąć optymalne rezultaty. Najniższy stopień nadaje się do usuwania bardzo cienkich włosków w ciężko dostępnych miejscach. Nasadki na głowicę dają się usunąć z urządzenia i wyczyścić pod kranem.

Niemile widziane włoski także lubią rozrastać się na twarzy. Depilator z łatwością pomoże w usunięciu. Prawdziwa frajda, zwłaszcza przy pomocy takiej eleganckiej maszynki pełnej komfortu. Urządzenie Braun FaceSpa Pro jest pierwszym depilatorem 3 w 1 do usuwania włosków na twarzy z funkcją oczyszczania i masażu. Sprawna maszynka eliminuje włoski tuż przy cebulce. Jednocześnie delikatna szczoteczka usuwa wszelkie nieczystości z cery. Głowica MicroVibrations także służy pielęgnacji. Depilator Braun FaceSpa Pro jest wodoodporny, dlatego bez stresu może być używany pod prysznicem.

Precyzyjny depilator Philips SatinTouch

Precyzyjny depilator Philips SatinTouch

Zobacz ofertę

Podłużny i ergonomiczny kształt ułatwia długie sesje i umożliwia depilacje włosków w ciężko dostępnych miejscach. Jest on wodoodporny i dostosowany do użytku w prysznicu lub wannie. 

Depilator jest wyposażony w szczoteczkę oczyszczającą twarz. Bezprzewodowa maszynka Philips daje swobodę przeprowadzania depilacji w dowolnym miejscu. Akumulator trzyma energię przez godzinę.