Najlepsze kamery, dzięki którym zawsze będziesz mieć swoje zwierzaki na oku

Przekonaj się co robi Twój pupil, kiedy nie ma Cię w domu!

Najlepsze kamery, dzięki którym zawsze będziesz mieć swoje zwierzaki na oku

Zawsze zastanawiałeś się, co porabia Twój pies lub kot, kiedy jesteś w pracy? Spokojnie sobie leniuchuje czy może zagląda we wszystkie zakamarki i próbuje zwinąć coś ze stołu? Od dzisiaj nie musisz się więcej domyślać - sprawdź nasze zestawienie kamer, dzięki którym zobaczysz w czasie rzeczywistym, czym zajmuje się Twój pupil!

Petcube to zdecydowanie najlepsza kamera do podglądania zwierząt dostępna na rynku. Ten gadżet połączy się z Wi-Fi i prześle obraz z miejsca, w którym przebywa zwierzak na Twojego smartfona. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi dostarczy Ci czysty obraz Full HD. Dzięki obustronnej łączności audio Twój możesz nawet porozmawiać ze swoim pupilem! A żeby dostarczyć mu odrobinę rozrywki, kiedy z utęsknieniem czeka na Twój powrót (a w międzyczasie wysypia się na Twoim łóżku) możesz zdalnie pobawić się z nim laserem!

Logi Circle 2 to doskonała opcja, którą łatwo się ustawia i kontroluje przez intuicyjną aplikację mobilną. Dostarczany obraz ma rozdzielczość Full HD. Dodatkowe funkcje obejmują dwustronną łączność audio, szerokokątny obiektyw, tryb nocny oraz darmowe przechowywanie obrazu przez 24h.

Furbo Treat-Tossing

Furbo Treat-Tossing

Zobacz ofertę

Jak wskazuje nazwa, dzięki tej kamerze możesz również dozować swojemu pupilowi smakołyki! Poza tym, dzięki łączności Wi-Fi kamera przechwyci i dostarczy Ci na żywo obraz o rozdzielczości 1080p, posiada obustronną łączność audio, noktowizor oraz opcję wysyłania alertów, kiedy Twój pies zacznie szczekać. Kontrola i dopasowywanie ustawień odbywa się przy użyciu aplikacji mobilnej na Androida i iOS. 

Netgear Arlo 2 Pro

Netgear Arlo 2 Pro

Zobacz ofertę

Arlo Pro 2 zapewni Ci wgląd w zwierzakowe życie. Kamera odporna na warunki atmosferyczna przechwytuje i streamuje obraz w rozdzielczości Full HD, a także pozwala Ci na pogawędki z czworonożnymi pupilami. Bateria wymaga ładowania dopiero po kilku miesiącach. Oczywiście sterowania i używanie kamery odbywa się poprzez aplikację mobilną. 

Wysoce oceniana i polecana kamera Petzi Treat zapoczątkowała trend na kamery do podglądania zwierząt. Oprócz dozowania pupilom smakołyków, kamera streamuje w rozdzielczości HD, posiada obustronną łączność HD, a także wykonuje zdjęcia Twoich futrzastych przyjaciół.