Najlepsze produkty do domowego treningu

Zapomnij o kosztownym abonamencie na siłowni. Przed Tobą świetne i łatwe do przechowywania przyrządy do ćwiczeń.

Najlepsze produkty do domowego treningu

Dołączenie do lokalnej siłowni może być zarówno drogie, jak i czasochłonne. Jeśli Twój dzień jest już wypchany po brzegi, możesz nie mieć czasu na spędzanie ponad godzinę na siłowni każdego wieczora. Dobrą wiadomością jest to, że nie potrzebujesz członkostwa w siłowni, aby utrzymać formę, nie musisz też biegać godzinami każdej nocy.

Jeśli zawsze bałeś się studiów fitness lub po prostu nie masz na to wystarczająco dużo czasu lub pieniędzy, to jest to artykuł dla Ciebie. Zebraliśmy listę tanich produktów zaprojektowanych tak, aby pomóc Ci szybko i dobrze ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Są one również bardzo łatwe do transportowania, więc możesz zabrać je ze sobą, jeśli wyjeżdżasz z miasta lub lecisz na wakacje.

Po co w ogóle ćwiczyć?


Korzyści płynące z ćwiczeń wykraczają daleko poza utratę wagi lub osiągnięcie dobrego wyglądu na lato. Okazało się, że ćwiczenia zwiększają poziom szczęścia i energii, a także zmniejszają ryzyko chorób serca. Inne efekty to poprawa jakości snu, pewności siebie, a nawet pamięci.

Po zakupie niektórych produktów możesz rozpocząć od specjalnego treningu comprigo:

  • 1 minuta skakania na skakance
  • 10 wymachów kettlebell
  • 10 pompek
  • 10 brzuszków na piłce
  • 10 wypadów do przodu (trzymając hantle)


Powtórz całość od 3 do 5 razy i dodaj 5 podciągnień na drążku, jeśli wydaje Ci się to zbyt łatwe.

Chociaż może się wydawać, że to głupkowata aktywność, wiele osób ignoruje korzyści zdrowotne wynikające ze skakania na skakance. Spalisz więcej kalorii na skakance przez 10 minut niż na rowerze przez 20. Jeśli szukasz dobrego cardio, spróbuj dwóch sesji po 10 minut dziennie. To ponad 200 spalonych kalorii dziennie! Rób to pięć razy w tygodniu, a spalisz ponad 1000 kalorii, ćwicząc tylko 20 minut dziennie.

Jeśli czujesz, że Twoje ciało nie jest w formie lub doświadczasz bólu podczas podnoszenia ciężarów, możesz rozważyć użycie pasów oporowych. Paski pomagają zwiększyć elastyczność i zakres ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Są naprawdę łatwe w transporcie i zapewniają dużą różnorodność treningów. 

Drążek do podciągania się

Drążek do podciągania się

Zobacz ofertę

Drążek do podciągania wykorzystuje dźwignię do przytrzymywania drzwi, dzięki czemu nie musisz się martwić śrubami i uszkodzeniem drzwi podczas montowania. Świetnym sposobem na jego wykorzystanie jest ustawienie go nad drzwiami do sypialni i wykonanie 5 podciągnięć za każdym razem, gdy wchodzisz lub wychodzisz z pokoju.

Podczas gdy podciąganie jest niesamowitym ćwiczeniem dla górnej części ciała, nie jest to najłatwiejsze do wykonania. Ale nie martw się, ten drążek można też ustawić na ziemi, aby pomóc Ci w robieniu pompek i brzuszków.

Dobrze jest mieć w domu zestaw hantli. Są małe i dzięki nim możesz robić naprawdę wiele ćwiczeń w zaciszu własnego domu.  Dzięki tym regulowanym hantlom nie będziesz tracić czasu na zmianę ciężaru podczas treningu.

Piłka do ćwiczeń

Piłka do ćwiczeń

Zobacz ofertę

Tego przedmiotu możesz użyć do trenowania swojego grzbietu, jednocześnie pracując nad utrzymaniem równowagi. Piłka gimnastyczna pomaga również poprawić postawę, więc może być świetnym sposobem na pozbycie się bólów kręgosłupa. Spróbuj zastąpić nią krzesło podczas pracy lub pisania eseju. Ta piłka treningowa jest dostarczana z pompką, dzięki czemu można zdjąć z niej powietrze i zabrać w dowolne miejsce, w którym odbywa się szybki trening.

Jeśli chcesz spalić tłuszcz, poprawiając napięcie mięśniowe, kilka ćwiczeń kettlebell może właśnie załatwić sprawę. Złożone ruchy całego ciała znacznie przewyższają trening izolacji mięśni, jeśli chodzi o budowanie siły i spalanie tłuszczu. Kettlebells również wzmocni Twoje stawy, ścięgna i więzadła, co pomaga zapobiegać zranieniom.

Po treningu nie zapomnij o rozciąganiu. Foam roller jest świetnym sposobem na pozbycie się bólu mięśni. Używanie wałka z pianki na początku i na końcu treningu przez 5 minut pomoże Ci uniknąć kontuzji, rozgrzać ciało i zwiększyć elastyczność oraz zakres ruchów stawów.


Teraz czas na trening comprigo!