Przewodnik po najlepszych słuchawkach firmy Beats

Poznaj nowy wymiar dźwięku ze słuchawkami Beats!

Przewodnik po najlepszych słuchawkach firmy Beats

Odkąd Apple przejęło firmę Beats Audio, produkty marki znacząco się poprawiły jeśli chodzi o design i jakość wykonania. Również jakość dźwięku uległa poprawie, co jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie słuchawek. Sprawdź nasze zestawienie najlepszych modeli - znajdzie się coś dla każdego i na każdą kieszeń.

Najnowsze bezprzewodowe Beats Studio3 niesamowicie wyciszają szumy, gwarantują najlepszą jakość dźwięku oraz posiadają Apple'owski czip W1. Ten ostatni pozwala Studio3 na bezproblemową łączność ze wszystkimi urządzeniami Apple. Odpowiada to również za wyjątkową żywotność zestawu słuchawkowego (do 22 godzin przy redukcji hałasu i do 40 godzin po wyłączeniu funkcji). Istnieje wiele kolorów do wyboru, nasz ulubiony to ten ze zdjęcia - szary z lekkim odcieniem złota i bladego różu.

Solo3 zapewniają wspaniały dźwięk, szybkie i bezproblemowe łączenie z iPhonem i długą żywotność baterii (do 40 godzin na jednym ładowaniu). Pojemna bateria to zaleta czipu W1, która również gwarantuje 3 godziny pracy po zaledwie 5-minutowym ładowaniu. Oczywiście do wyboru są kolory pasujące do kolorów iPhonów.

Beats Powerbeats3

Beats Powerbeats3

Zobacz ofertę

Powerbeats3 to zadowalające 12 godzin życia baterii, odporność na pot i znany wygląd oraz kolorystyka. Tak samo jak Solo3, Powerbeats3 posiadają Apple'owski czip W1, co sprawia, że słuchawki są wydajne. 

Po nausznych słuchawkach przewodowych Beats EP można się spodziewać pierwszorzędnej jakości dźwięku, którą szczyci się firma Beats. Do plusów należy niewątpliwie niewygórowana cena, lekka konstrukcja, pilot z trzema przyciskami i standardowy audio jack. Do wyboru masz kolor czarny, biały, niebieski i czerwony. 

Beats urBeats

Beats urBeats

Zobacz ofertę

Słuchawki douszne urBeats wyposażone są w solidną metalową obudowę o solidnej konstrukcji, a także płaski kabel, który zapobiega splątywaniu się. Można również sterować jednym przyciskiem z wbudowanym mikrofonem (do wykonywania połączeń z smartfonów). Istnieje wiele kolorów do wyboru, w tym odcienie, które pasują do iPhone'a.

Zaprojektowany do pracy studyjnej, słuchawki Beats Pro są najlepszym modelem w obecnym asortymencie firmy. Charakteryzują się nauszną konstrukcją, doskonałą izolacją akustyczną i konstrukcją metalową o wyjątkowej jakości. Pakiet detaliczny zawiera zestaw przewodów (jeden do prac studyjnych i jeden z wbudowanym pilotem) oraz torbę. 

 


Słuchawki BeatsX mają elegancki wygląd, dobrą jakość dźwięku, płynne dopasowanie i wytrzymają do ośmiu godzin pracy baterii. Dodatkowo, czip W1 firmy Apple zapewnia, że zestaw słuchawkowy można płynnie połączyć z urządzeniami z iOS. Gdy ich nie używasz, słuchawki BeatsX łatwo złożysz i zmieścisz w niewielkiej torebce!