Chcesz zmienić telefon? Oto smartfony z systemem Android, na które trzeba zwrócić uwagę w 2017 roku

Jeżeli zmiana, to tylko na lepsze!

Chcesz zmienić telefon? Oto smartfony z systemem Android, na które trzeba zwrócić uwagę w 2017 roku

Jeżeli szykujesz się do zmiany telefonu i szukasz czegoś z systemem Android to na pewno zauważyłeś, że oferta dostępna na rynku jest ogromna i ciężko się w niej połapać. Modele, które dzisiaj przygotowaliśmy powinny zwrócić Waszą uwagę.

Galaxy Note8 jest najbardziej zaawansowanym smartfonem firmy Samsung. Posiada ekran dotykowy o przekątnej 6,3 cala, zaawansowaną kamerę z dwoma stabilizowanymi czujnikami optycznymi (kąt szerokokątny i teleobiektyw) oraz ultra delikatny rysik S Pen. Oczywiście wodoodporny telefon zawiera również długą listę najnowocześniejszych specyfikacji, na czele których jest potężny procesor Snapdragon 835 i 6 GB pamięci RAM.

Wodoodporny HTC U11 dodaje swoją cegiełkę do rynku smartfonów, dzięki zastosowanej metalowemu ramce. Umożliwia ona szybkie i bezproblemowe uruchamianie aplikacji i wykonywanie wybranych zadań. Potężny chipset, ostry obraz, wygląd przykuwający uwagę i fantastyczny aparat sprawiają, że telefon jest jedną z najlepszych zaawansowanych opcji, na które warto zwrócić uwagę.

Długo oczekiwany powrót smartfonów firmy Nokia posiada dobrze zbudowane metalowe ciało, mocną wydajność i ostry 5,5-calowy wyświetlacz w atrakcyjnej cenie. Aparat w Nokia 6 jest również świetny, jak za tą cenę. To samo dotyczy wysokiej jakości głośnika stereo z obsługą Dolby Atmos.

OnePlus 5 oferuje kompaktową mieszankę wytrzymałości, co pozwala na konkurowanie ze znacznie droższymi ofertami. Urządzenie z dwoma aparatami fotograficznymi oferuje również jeden z najfajniejszych interfejsów Android. Istnieją dwa kolory: szary i złotawy.

Elegancki wyświetlacz QHD+ o przekątnej 5,7 cala w eleganckiej, wodoodpornej obudowie. Pozostałe funkcje urządzenia obejmują silny procesor Qualcomm, zaawansowaną konfigurację dwóch kamer, bezprzewodowe ładowanie i rozszerzalną pamięć.

Google Pixel i Pixel XL

Google Pixel i Pixel XL

Zobacz ofertę

Pixel i Pixel XL to pierwsze smartfony zaprojektowane i rozwijane w całości przez firmę Google. Są wyposażone w wydajne części, wyraźne wyświetlacze i jedne z najlepszych kamer w branży, wszyte w elegancki metalowy korpus. Oba smartfony będą dostarczane z zupełnie nowym Asystentem Google, który może odpowiedzieć na pytania i wykonywać zadania, korzystając z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez technologicznego giganta.

Huawei Mate 9 jest jednym z najlepszych dostępnych smartfonów. Zawiera wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 5,9 cala, wydajną baterię, potężny procesor i zaawansowaną konfigurację dwóch kamer firmy Leia. Zawiera jeden monochromatyczny czujnik, zdolny do przechwytywania czarno-białych zdjęć i jeden regularny czujnik do zdjęć kolorowych. Ten telefon również obsługuje Amazon Alexa.

Moto G Plus (5 Generacja)

Moto G Plus (5 Generacja)

Zobacz ofertę

Najnowszy model Moto G Plus firmy Lenovo to telefon atrakcyjny cenowo. Posiada 5.5-calowy wyświetlacz 1080p, dobry procesor, doskonałą kamerę, obsługę kontroli gestów i rozszerzalną pamięci. Dostępne są dwa kolory: szary i złoty.

BlackBerry KEYone ma fizyczną klawiaturę, która przywodzi na myśl chwile chwały firmy. Dzięki połączeniu dużej baterii, małego wyświetlacza i wydajnego chipsetu, telefon pozwoli Ci utrzymać łączność przez cały dzień bez konieczności ładowania. KEYone jest przeznaczony do pracy, więc jeśli gry i wideo to dla Ciebie priorytet, warto rozważyć inne opcje.

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+

Zobacz ofertę

Nowy, jeszcze gorący Galaxy S8 i Galaxy S8+ firmy Samsung to dwa najlepsze telefony 2017 roku. Oba warianty zawierają przełomowy wyświetlacz QHD + AMOLED, który praktycznie nie zawiera ramek (5,8-calowy panel w modelu S8 oraz 6,2 w modelu S8+), schowany w przepiękny, wodoodporny korpus wykonany z metalu i szkła. Oczywiście, jak oczekiwano od smartfona z najwyższej półki, otrzymasz potężny procesor, wspaniałą kamerę i bezprzewodowe ładowanie. Oba telefony są również kompatybilne z najnowszym zestawem słuchawkowym Gear VR firmy Samsung.

Szklano-metalowa obudowa z pięknymi zakrzywieniami i atrakcyjnymi kolorami, Honor 8 od Huawei jest jednym z najlepiej wyglądających telefonów w swoim przedziale cenowym. Najnowocześniejszy sprzęt wyposażony jest w duet kamer 12 MP. Jedna z nich posiada monochromatyczny sensor, który pozwala na przechwytywanie czarno-białych zdjęć.