13 najlepszych wodoodpornych i bezprzewodowych głośników

Imprezy na basenie lub plaży wkraczają na nowy poziom!

13 najlepszych wodoodpornych i bezprzewodowych głośników

Wobraź sobie ten scenariusz rodem z horroru: relaksujesz się w wannie ciepłej wody i pachnącej piany i słuchasz przy tym ulubionej muzyki z telefonu. I nagle dzieje sie TO... Szampon dostał Ci się do oka, machasz dziko rękoma w poszukiwaniu ręcznika i w tym momencie Twój ukochany telefon wpada do wody... Okropne, prawda? Ale takie rzeczy wcale nie muszą się zdarzać, ponieważ właśnie z myślą o wypadkach tego rodzaju powstały bezprzewodowe i woodporne głośniki. 

Dzięki nim możesz rozkoszować się kąpielą lub śpiewać na całe gardło bez obawy o to, że tryskająca woda lub wilgoć zepsują urządzenie. Nawet kiedy głośnik wpadnie Ci do wody - nic mu się nie stanie. Jest to idealne rozwiązanie na te wszystkie sytuacje, kiedy woda może stanowić zagrożenie, na przykład na plaży lub podczas grilla z przyjaciółmi kiedy nagle bez ostrzeżenia zaczyna lać. 

W naszym zestawieniu bezprzewodowych wodoodpornych głośników zwróciliśmy uwagę nie tylko na to, żeby dźwięk był dobrej jakości, ale także na to, aby każdy (z większym i mniejszym budżetem) znalazł coś dla siebie. 

Ultimate Ears BLAST

Ultimate Ears BLAST

Zobacz ofertę

Najnowszy głośnik UE Blast ma normę IP67 jeżeli chodzi o odporność na wodę i kurz, łączność Wi-Fi i obsługę Amazon Alexa. Tak jak się można spodziewać, sprzęt zapewnia wspaniały dźwięk dzięki dwóm aktywnych przetwornikom audio i dwóm pasywnym radiatorom, które zapewniają niezłą moc basową. Blast będzie pracował 12 godzin na jednym ładowaniu.

Sony XB10

Sony XB10

Zobacz ofertę
Sony XB10 194,86 zł

Kompaktowy głośnik Sony XB10 zaskoczy Cię mocnym basem i 16 godzinami pracy na baterii. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większej ilości decybeli, istnieje możliwość sparowania dwóch XB10 dla osiągnięcia konkretnego brzmienia. Do wyboru masz 4 kolory: biały, czarny, czerwony i niebieski. Jeden z najlepszych głośników w swojej kategorii cenowej. 

Ultimate Ears WONDERBOOM

Ultimate Ears WONDERBOOM

Zobacz ofertę

Musiałbyś się nieźle postarać, żeby znaleźć bardziej uroczy głośnik niż ten WONDERBOOM firmy Ultimate Ears. Jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych i zapewnia wspaniały dźwięk dzięki dwóm aktywnym przetwornikom audio i dwóm pasywnym radiatorom dla dobrego basu. W przypadku, gdy jeden WONDERBOOM nie wystarcza, możesz go sparować, aby uzyskać jeszcze większe doznania dźwiękowe. Gadżet może pracować do 10 godzin po naładowaniu. Świetna kompaktowa opcja z mocnym dźwiękiem i charakterystycznym designem.

Ten mało rzucający się w oczy bezprzewodowy głośnik marki AmazonBasics jest nie tylko wodoszczelny, ale jest również w stanie wytrzymać wstrząsy dzięki obudowie z gumowaną powierzchnią zewnętrzną. Super jakość wykonania i do ośmiu godzin pracy na baterii sprawiają, że gadżet jest jednym z najlepszych modeli w swoim przedziale cenowym. Będzie to opcja dla Ciebie, jeżeli szukasz taniego wodoodpornego głośnika.

Kolorowy głośnik JBL ma normę IPX7 i baterię, która przetrwa do 8 godzin. Bezbłędna jakość dźwięku i zestaw głośnomówiący to kolejne funkcje dostępne w tym modelu. Wmontowany karabińczyk sprawia, że sprzęt jest przenośny oraz dodaje mu charakteru. W skrócie: dobry, mały głośnik do powieszenia na plecaku.

Lifeproof Aquaphonics AQ10

Lifeproof Aquaphonics AQ10

Zobacz ofertę

Aquaphonics AQ10 to najnowszy model firmy Lifeproof. Jest wodoszczelny (na głębokość około metra), dostarcza świetny dźwięk a długość życia baterii po jednym ładowaniu to aż 13 godzin. Inne przydatne funkcje to możliwość ładowania od głośnika innych urządzeń mobilnych a także tajny schowek na Twoje karty i klucze. Jeśli uważasz, że AQ10 jest za mały, Lifeproof ma w swojej ofercie jeszcze większy model z potężniejszym dźwiękiem. Znakomity nowy wpis w tym przedziale cenowym z nienagannymi i mocnymi referencjami.

Anker SoundCore Sport XL

Anker SoundCore Sport XL

Zobacz ofertę

Niewiarygodnie wyglądający wodoodporny głośnik Anker SoundCore Sport XL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku i nawet 15 godzin pracy na jednym ładowaniu. Może przetrwać nawet metr pod wodą, a także przypadkowe krople na twardych powierzchniach. Anker wspiera gadżet solidną 18-miesięczną gwarancją. Jedna z najlepszych opcji w swoim przedziale cenowym.

Model BRV-XXL firmy Braven jest potężny na tyle, że z jego pomocą spokojnie urządzisz głośną domówkę. Ma cztery potężne sterowniki audio, wytrzymałą obudowę i jest odporny na warunki atmosferyczne (IPX5), dzięki czemu przeżyje na przykład rozlane napoje. Ogromna bateria o pojemności 15 600 mAh pozwala na naładowanie swojego urządzenia mobilnego za pośrednictwem portu USB. Głośnik nie należy do najlżejszych (waży około 8kg), ale posiada poręczny uchwyt do przenoszenia.

Altec Lansing Life Jacket 2

Altec Lansing Life Jacket 2

Zobacz ofertę

Ten głośnik sprawi, że Twoje pool party przejdzie do historii, ponieważ może się on unosić na wodzie. Posiada solidną obudowę, więc wytrzyma niejedną przygodę. Oczywiście nie można nie wspomnieć o imponującym dźwięku, a dzięki dwóm przetwornikom audio i pasywnemu radiatorowi zapewnia wzmocnienie niskich tonów. Żywotność baterii jest oceniana na 16 godzin.

Hercules WAE Outdoor 04Plus FM

Hercules WAE Outdoor 04Plus FM

Zobacz ofertę

Głośnik Hercules WAE Outdoor 04Plus FM nie tylko odtworzy muzykę z ulubionego urządzenia mobilnego, ale także połączy Cię z ulubioną stacją radiową. Jest lekki i wytrzymały i zaskoczy Cię mocą swoich dźwięków. Kolejna ważna informacja to żywotność baterii do 10 godzin (do 18 godzin przy słuchaniu radia).

Skullcandy Barricade

Skullcandy Barricade

Zobacz ofertę

Ten głośnik jest stylowy, kompaktowy i niezastąpiony na plaży. Jak na swój rozmiar dostarcza naprawdę dobry dźwięk i zapewni Ci rozrywkę przez 8 godzin. Jeśli marzą Ci się jeszcze lepsze doznania muzyczne, połącz kilka głośników Skullcandy. Super design i dobra jakość dźwięku, ale bateria mogłaby być lepsza.