9 pasywno-agresywnych prezentów dla osoby, której nie lubisz

Nawet najbardziej denerwujący ludzie mają urodziny. Jeżeli spotkała Cię ta wątpliwa przyjemność (albo raczej przymus) kupienia takiej osobie prezentu, nie martw się. Poniżej znajdziesz kilka świetnych pomysłów, żeby wyrazić swoje uczucia!

9 pasywno-agresywnych prezentów dla osoby, której nie lubisz

Kiedyś może nadejść ten dzień, kiedy będziesz musiał kupić prezent osobie, której nie lubisz: urodziny, Mikołajki i inne tego typu uroczystości. Upominki dają nam możliwość wyrażenia swoich uczuć i pokazania jak bardzo (lub wcale) zależy nam na drugiej osobie. Więc jeśli posiadasz sarkastycznego przyjaciela, odwiecznego wroga lub chcesz po prostu strollować znajomego, prezent będzie idealnym sposobem.

Pamiętaj: szczerość to zawsze najlepsza droga. Jest jednak kilka sposobów na to, jak się z nią obchodzić. Być może zabawny prezent zmniejszy napięcie albo rozbawi do łez. Powiedzenie komuś o swoich odczuciach pozbawi Cię także dużego brzemienia. Więc nie myśl o tym, jak o czymś złośliwym, ale raczej terapeutycznym. 


"Jak zagotować wodę"

"Jak zagotować wodę"

Zobacz ofertę

Zacznijmy od książki, której adresatem będzie inteligencja obdarowanej osoby (lub jej brak). Jeżeli jesteś nastawiony wyjątkowo wrogo, przemyśl dodanie tych naklejek, które ostrzegą przed tym, że zagotowana woda jest... gorąca. 

Bum Boutique - krem powiększający pupę

Bum Boutique - krem powiększający pupę

Zobacz ofertę

Jeżeli Twój przeciwnik nie przejmie się atakiem na jego inteligencję, zawsze możesz spróbować "obrazić" jego wygląd. Do osiągnięcia tego celu z pewnością przyda się krem powiększający pupę. W roli świetnych dodatków sprawdzi się olejek na cellulit, antyperspirant, szczotka do włosów oraz mydło.

Ten bardzo przekonująco zaprojektowany piórnik-ryba z pewnością będzie czymś niecodziennym. Najlepsze jest to, że całość jest bardzo "rybna" - nawet środek wygląda jak prawdziwe mięso. Świetny prezent dla znielubionych wegetarian i ludzi, którzy nie mogą znieść widoku krwi.

Jeżeli chcesz, żeby Twój prezent był bardziej wyrazisty, wyślij ziemniaka z wiadomością. Firma Potato Parcel przygotuje ziemniaka z wiadomością lub zdjęciem twarzy i wyśle go pod wskazany adres. Super prezent - niech przemówi Twoja kreatywność!

Haft krzyżykowy z niestosowną wiadomością

Haft krzyżykowy z niestosowną wiadomością

Zobacz ofertę

Niektórych wiadomości nie sposób pokazać na kartoflu. Jeżeli Twoim życzeniem jest przekazanie negatywnych uczuć z odrobiną klasy, sprawdź urocze hafty w Grammy's Shop.

Kartka, która nigdy nie przestaje grać

Kartka, która nigdy nie przestaje grać

Zobacz ofertę

Wyślij tej specjalnej osobie kartkę, która nie przestanie grać - nigdy. Kiedy tylko zostanie wyjęta z koperty zacznie grać wkurzającą melodię, której nie da się wyłączyć, bo po prostu nie ma takiej opcji :) Firma The Card That Never Ends wysyła kartki anonimowo w dowolne miejsce na świecie. 

Bilet w jedną stronę

Bilet w jedną stronę

Zobacz ofertę

Czy jest lepszy sposób na powiedzenie komuś, żeby spadał? Kup takiej osobie bilet w jedną stronę do najbardziej nudnego miasta na totalnym odludziu i najlepiej najstarszym możliwym autobusem. 

Niespodzianka w pudełku

Niespodzianka w pudełku

Zobacz ofertę

Ten prezent sprawi, że obdarowana osoba tylko straci czas, którego już nigdy nie odzyska. Wszyscy cieszą się widząc zapakowany w pudełko prezent. Wyobraź sobie tą irytację, kiedy w pudełku obdarowana osoba znajdzie kolejne pudełko, a w nim kolejne i to piękne rozczarowanie gdy na końcu znajdzie garstkę orzechów. Nienadających się do jedzenia.

Ostatni diamencik w naszym zestawieniu - powie więcej niż 1000 słów. Czy jest coś lepszego niż podarowanie dosłownie niczego osobie, której nie lubisz? Po prostu jedno wielkie nic. Ten prezent powie jej, jak bardzo Ci zależy.