Koniec z dźwiganiem butelek, zacznij używać plecaków z systemem hydracyjnym!

Plecaki dla aktywnych, które zamienią sport i trekking w innowację!

Koniec z dźwiganiem butelek, zacznij używać plecaków z systemem hydracyjnym!

Utrzymywanie właściwego nawodnienia jest bardzo istotnym elementem uprawiania wszystkich sportów, od wędrówek górskich do kolarstwa i biegania. Jeśli nadal marnujesz cenny czas, żeby zdjąć plecak i znaleźć butelkę z wodą lub przekąski, sprawdź nasze propozycje plecaków z systemem hydracyjnym, dzięki którym otrzymasz łatwy dostęp do wody w czasie uprawiania sportu.

Plecak Camelback M.U.L.E

Plecak Camelback M.U.L.E

Zobacz ofertę

M.U.L.E. to najlepiej sprzedający się i najbardziej wytrzymały plecak z systemem hydracyjnym firmy Camelback, która jest pionierem w tej kategorii. Ten model oferuje idealny balans pomiędzy ciężkością i pojemnością. Jest na tyle lekki, że nie będzie ciągnąć Cię w dół, ale zarazem na tyle pojemny, że zmieści aż 3 litry wody i wystarczająco dużo przekąsek czy narzędzi na wyprawę rowerową.

Plecak Gregory Drift 14

Plecak Gregory Drift 14

Zobacz ofertę

Model Drift 14 oferuje zbiornik 3D Hydro, który wysycha szybciej niż te od konkurencji, więc nie ma ryzyka, że w środku rozwiną się bakterie. Podoba nam się również to, że pasek na biodra można przesuwać, dzięki czemu możliwe jest znalezienie najwygodniejszej i najbardziej stabilnej pozycji, żeby Twój plecak się nie bujał.

Plecak Platypus Duthie A.M. 10.0

Plecak Platypus Duthie A.M. 10.0

Zobacz ofertę

Ten model ma wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić to, czego potrzebujesz na następny pełny dzień zajęć na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy jeździsz na nowym rowerze koło domu, czy wchodzisz do Wielkiego Kanionu na długą wycieczkę, plecak jest zaprojektowaney tak, aby zapakować niezbędne rzeczy i 3 litry wody. To już nie te czasy, żeby na wycieczki jechać nieprzygotowanym!

Plecak Salomon Agile 2

Plecak Salomon Agile 2

Zobacz ofertę

Na następną wycieczkę spakuj same potrzebne rzeczy. Ten plecak posiada zbiornik na 1.5 litra wody i jest bardzo lekki, dzięki czemu będziesz czuć się swobodnie.

Plecak Osprey Raptor

Plecak Osprey Raptor

Zobacz ofertę

Ten plecak polecamy szczególnie dla miłośników turystyki pieszej i rowerzystów górskich. Tylni panel Airscape wyłożony został siatką, co umożliwia przepływ powietrza między siatką a plecakiem, dzięki czemu plecy pozostają suche. Posiada również wysuwaną torbę, dzięki której narzędzia rowerowe będą łatwo dostępne i nie będziesz kopać na dole tylko po to, aby znaleźć ten nędzny klucz imbusowy. Ten wielofunkcyjny zestaw dostępny w trzech kolorach (czarnym, czerwonym i niebieskim), pozwoli Ci na nawodnienie do wszystkich ćwiczeń o dużej intensywności.

Plecak Camelbak Classic

Plecak Camelbak Classic

Zobacz ofertę

To plecak, który zapoczątkował modę na plecaki z systemem hydracyjnym. To minimalistyczna opcja z miejscem jedynie na 2 litry wody i batonik lub dwa. Większość samych zbiorników to wydatek minimum 25€, więc ten plecak to opcja idealna do krótkich aktywności.Trzymaj wodę w pobliżu podczas wspinaczki górskiej i unikaj przeładowania podczas krótkiej wycieczki z tym prostym plecakiem firmy Camelbak.

Plecak Nathan Fireball

Plecak Nathan Fireball

Zobacz ofertę

Wyrusz w daleką wycieczkę z tym ultra lekkim, minimalistycznym plecakiem firmy Nathan. Fireball posiada dwie butelki i jest kompatybilny z 1,5-litrowym zbiornikiem. Waga jest wyważona, a dopasowanie wygodne, co zapobiega obijaniu się.

Będziesz zaskoczony tym, ile można zmieścić w tym plecaku, ponieważ pusty jest lekki jak piórko. Jest perfekcyjnie regulowany, dzięki czemu znalezienie idealnego dopasowania jest łatwe, a także jest niezwykle wszechstronny, dzięki czemu można go zabrać na wędrówki, narty, jazdę na rowerze lub wspinaczkę! Dzięki 20 litrom pojemności, w tym miejscu na 3-litrowy zbiornik oraz elastycznej, a jednocześnie wytrzymałej ramie, jest on przeznaczony dla sportowców, którzy ciągle chcą więcej!

Plecak EVOC FR Team Lite

Plecak EVOC FR Team Lite

Zobacz ofertę

Chroń kręgosłup przed trudnymi technicznie przejazdami z plecakiem firmy EVOC. Prezentowany model wyposażony jest we wbudowany ochraniacz kręgosłupa, aby zebezpieczyć rowerzystów górskich w razie nieprzyjemnego upadku. Choć cena może wydawać się wysoka, warto mieć spokój, aby wiedzieć, że EVOC zaprojektował ten plecak specjalnie dla osób nie lubiących ryzyka.

Plecak TETON Sports Oasis 1100

Plecak TETON Sports Oasis 1100

Zobacz ofertę

Jest to plecak w przystępnej cenie. Pomieści 2 litry wody, posiada wiele małych kieszonek ułatwiających dostęp do kluczy i przekąsek, a także wbudowaną żółtą osłonę przed deszczem, dzięki czemu pozostaniesz widoczny na drodze nawet w ciemności.

Zbiornik 3-litrowy Camelbak Crux

Zbiornik 3-litrowy Camelbak Crux

Zobacz ofertę

Nie musisz kupować nowego plecaka. Możesz wybrać ten zbiornik o pojemności 3 litrów, wypełnić go zimą wodą i włożyć do swojego plecaka przed wyruszeniem w drogę. Proste? Proste!

8-litrowy plecak Dakine Session

8-litrowy plecak Dakine Session

Zobacz ofertę

Z tym pojemnym plecakiem firmy Dakine możesz robić wszystko. Jego zalety to zawór ugięcia Phaser do bezproblemowego picia, zintegrowany gwizdek ratunkowy, bezpieczne zamocowanie światła oraz wewnętrzne kieszenie. Ten plecak może być trochę inny jeśli chodzi o wygląd, ale jest bardzo uniwersalny.

Plecak TETON Sports Trailrunner 2.0

Plecak TETON Sports Trailrunner 2.0

Zobacz ofertę

Nie ma nic bardziej praktycznego, niż ten plecak. Posiada 2-litrowy zbiornik na wodę, nisko osadzony profil i kosztuje dużo mniej niż inne modele. Dodatkowo posiada również wbudowany gwizdek ratunkowy.

Plecak Osprey Syncro 10

Plecak Osprey Syncro 10

Zobacz ofertę

Plecak może pomieścić do 2,5 litra wody w głównej komorze, a tkanina i wygląd opakowania umożliwiają łatwy przepływ powietrza, dzięki czemu plecy nie pocą się. Picie bezpośrednio z dzióbka ułatwia jazdę na rowerze czy bieganie.

Plecak Patagonia Fore Runner

Plecak Patagonia Fore Runner

Zobacz ofertę

Ta wodoodporna opcja jest idealnym rozwiązaniem podczas porannej mgły. Mieści 2 litry wody i kieszeń, w której możesz schować co tylko chcesz - rękawiczki, czapkę czy słuchawki. Paski na klatce piersiowej utrzymują plecak bezpiecznie w jednym miejscu, więc podczas biegania ma się wrażenie noszenia kamizelki.