5 pomysłów na prezent dla kobiety

Zainspiruj się naszymi pomysłami na prezent i znajdź idealny podarunek dla swoich bliskich!

5 pomysłów na prezent dla kobiety

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla konkretnej osoby może być trudne, nawet jeśli rozmyślasz o tym już od dłuższego czasu. To dlatego, że mamy wiele wymagań dotyczących prezentu idealnego, a w najlepszym przypadku chcielibyśmy żeby spełniał wszystkie:

  1. Prezent powinien być indywidualny i wyjątkowy.
  2. Powinien odzwierciedlać relację między Tobą a drugą osobą.
  3. Powinien być praktyczny, żeby nie wylądował w piwnicy.

Jeśli dobrze znasz drugą osobę, powinieneś najpierw pomyśleć o szczególnych zainteresowaniach tej osoby i rozważyć je podczas wyboru prezentu. Nieważne czy będzie to coś, co zrobisz sam, czy coś kupionego - najważniejszą rzeczą jest to, żeby druga osoba była zadowolona z prezentu. Dlatego cena nie odgrywa dużej roli, ważny jest pomysł i pamięć.

Ale nawet mając na uwadze wszystkie te aspekty, znalezienie odpowiedniego prezentu będzie dużym wyzwaniem. Dobra wiadomość jest taka, że ciężko dla Ciebie pracowaliśmy i stworzyliśmy listę najlepszych pomysłów na prezent. W tym celu zebraliśmy wskazówki i pomysły wszystkich osób w redakcji. Z tego wybraliśmy 5 najlepszych prezentów. Pozwól się zainspirować, niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedniego prezentu dla swojej dziewczyny, siostry czy matki.

Dla fanek jednorożców: lampka nocna jednorożec

Dla fanek jednorożców: lampka nocna jednorożec

Zobacz ofertę

Ten trend jest na fali już od jakiegoś czasu. W związku z tym znajdziesz wiele produktów z tymi milutkimi stworkami. Kubki, pluszowe zabawki, kapcieczy pudełka na lunch: jednorożce zdobyły nie tylko serca małych dziewczynek. Jeżeli więc szukasz słodkiego i śmiesznego prezentu, to ta tematyka świetnie się sprawdzi. Ta mała lampka nocna rozjaśni nie tylko pokój, ale także serce obdarowanej osoby. 

Świeca zapachowa do domowego spa

Świeca zapachowa do domowego spa

Zobacz ofertę

Tak, przyznajemy, świece zapachowe są dość prostym prezentem: ale tylko na pierwszy rzut oka! Nie ma nic lepszego niż kojący zapach, który pozwala przymknąć oczy i na chwilę się zrelaksować. Możesz na przykład połączyć świecę zapachową z odżywczym peelingiem lub dodatkiem do kąpieli i podarować chwilę odprężenia od codzienności.

Dla moli książkowych: dobry tytuł

Dla moli książkowych: dobry tytuł

Zobacz ofertę

Książka to w sumie zawsze dobry pomysł na prezent. Kiedy znasz zainteresowania drugiej osoby, będzie Ci łatwiej wybrać coś z tłumu tytułów. Na przykład, jeśli osoba, którą chcesz obdarować chętnie podróżuje, szczególnie sprawdzą się książki o najpiękniejszych wakacyjnych miejscach lub powieści, które opowiadają o podróżach dookoła świata. Jeśli nie jesteś pewien, co spodoba się drugiej osobie, warto spojrzeć na aktualną listę bestsellerów na przykład w Empiku. 

Na zachowanie wspomnień: oryginalna ramka na zdjęcia

Na zachowanie wspomnień: oryginalna ramka na zdjęcia

Zobacz ofertę

Zdjęcia zatrzymają na zawsze wyjątkowe chwile. Aby uchwycić właściwy moment, trzeba mieć ramkę na zdjęcia. Powinna być dobrze dopasowana do wystroju mieszkania drugiej osoby. Ta geometryczna ramka do zdjęć to doskonały wybór dla fanów nowoczesnego stylu.

Jeśli masz wiele pięknych wspomnień z daną osobą, pomyśl o zrobieniu całego indywidualnego fotoalbumu. Aby dodać osobisty akcent do całości, możesz go ozdobić kilkoma naklejkami.

Dla najlepszych przyjaciółek: bransoletki przyjaźni

Dla najlepszych przyjaciółek: bransoletki przyjaźni

Zobacz ofertę

Bransoletka przyjaźni to szczególne zobowiązanie i świadectwo bliskiej relacji z ukochaną osobą. Dlatego małe kawałki biżuterii zawsze były ulubionym prezentem dla najlepszych przyjaciół. Są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Jeśli zakupiona bransoletka jest zbyt bezosobowa, istnieje wiele zestawów DIY i książek z instrukcjami, jak zrobić własne bransoletki przyjaźni. Bez względu na to, co zdecydujesz zrobić, ważne jest, aby znaleźć takie same dla dwóch osób.