Przekąski dopasowane do znaku zodiaku: użyj swojego znaku i znajdź idealną przekąskę

Szukasz swojej idealnej przekąski i wciąż nie możesz jej znaleźć? Przenieśmy się do czasów szkoły i popularnych wtedy horoskopów... znajdź przekąski patrząc w gwiazdy!

Przekąski dopasowane do znaku zodiaku: użyj swojego znaku i znajdź idealną przekąskę

Masz ochotę na smaczną przekąskę, ale nie wiesz, co będziesz chrupać następnym razem? Nie musisz już więcej szukać, niżej sprawdzisz najlepsze propozycje.

Spytaliśmy naszych kolegów w comprigo jakie są ich ulubione przysmaki. Ta lista zawiera pozycje zdrowe (i mniej zdrowe), słodkie, słone, ale przede wszystkich pyszne: najlepsze przekąski, które ugaszą Twoje pragnienie na coś małego

Żeby było trochę śmiechu, pomyśleliśmy, że fajnie byłoby przeplatać każdą sugestię z ulubionym hobby wszystkich dzieciaków w gimnazjum: horoskopem i znakami zodiaku!

Pozwól nam być Twoim przewodnikiem po świecie przekąsek i horoskopów. Ale nie bierz tego zbyt poważnie - we wszystkich pozycjach zakochają się zarówno Lwy, jak i Wagi. 

Baran: pikantne orzeszki

Zobacz ofertę

Barany to naturalni przywódcy wśród znaków zodiaku. Bycie głową zespołu wymaga dużej ilości energii, którą Barany mogą pozyskać z tych bogatych w proteiny orzeszków. Pikatny przysmak dobrze odzwierciedli charakter Barana.

Niezawodnie pyszne i przyziemne dzięki ich ciastowatej prostocie. Uparty i niezawodny jak Byk, pączek nie chce opuścić swojej (słusznej) pozycji jako klasyczny, tradycyjny ulubieniec na całym świecie.

Bliźnięta: popcorn

Zobacz ofertę

Niezależnie od tego, czy wolisz wersję słoną czy słodką, ta przekąska to ideał na wieczory filmowe spędzone na kanapie. Popcorn świetnie też nadaje się do dzielenia z przyjaciółmi, co doskonale pasuje do tak towarzyskiej osoby jak Bliźnięta.

Rak: domowe ciasteczka czekoladowe

Zobacz ofertę

Rak znany jest ze swojego zamiłowania do przytulnych rzeczy. Ten znak zodiaku kocha bycie w domu, a czy jest lepsza przekąska, która da Ci wygodne, domowe uczucie niż ciasteczka czekoladowe?

Lew: nachosy z sosem salsa

Zobacz ofertę

Ekstrawertyczny i zawsze w centrum wydarzeń, Lew potrzebuje przekąski, która łączy ludzi (aby każdy mógł się na nim skoncentrować). Zdobądź dodatkową pikantną salsę, jeśli Twój lew jest szczególnie ognisty, co jest dość powszechne w przypadku tego znaku!

Panna: chipsy bananowe

Zobacz ofertę

Panny to perfekcjoniści, a ich zdrowie nie stanowi wyjątku od reguły. Chipsy bananowe to dobra alternatywa dla innych słodyczy. Ten znak zodiaku znany jest również z zamiłowania do ciężkiej pracy, a chipsy bananowe to prosta przekąska do schrupania w drodze na spotkanie biznesowe. 

Waga: truskawki w czekoladzie

Zobacz ofertę

Waga rozwijają się w harmonijnii i elegancji. Truskawki w czekoladzie są właśnie słodką elegancją, która doskonale pokazuje zrównoważoną naturę Wagi. Łatwo się nimi dzielić z innymi, co doceni towarzyska i hojna Waga.

Skorpion: gorzka czekolada

Zobacz ofertę

Ten znak zodiaku znany jest ze swojej pasji, którą doskonale odzwierciedli tabliczka luksusowej, gorzkiej czekolady. Skorpiony mają pewien magnetyczny urok (jak większość rodzajów czekolady!). Jednak ten emocjonalny znak może mieć niezły temperament, tak jak niektóre ciemne czekolady często mogą być gorzkie.

Strzelec: mieszanka studencka

Zobacz ofertę

Ten elastyczny, ciekawy znak jest oryginalnym pionierem, zawsze szukającym kolejnej przygody. Strzelec potrzebuje przekąski, którą łatwo zabrać ze sobą w podróż, co sprawia, że mieszanka studencka jest idealnym (przenośnym) wyborem. Składniki mieszanki zawsze można zmienić, co jest idealne dla Strzelca, który uwielbia zmiany.

Koziorożec: plastry jabłka z kozim serem

Zobacz ofertę

Ta stosunkowo zdrowa, ale smaczna przekąska jest idealna dla odpowiedzialnego Koziorożca. Jabłka są praktycznym wyborem dla tego zdyscyplinowanego, kochającego tradycję znaku zodiaku. Dodatkowo, kozi ser świetnie pasuje do tego (koziego) znaku.

Wodnik: wafle ryżowe z masłem orzechowym

Zobacz ofertę

Wodnik to intelektualny znak zodiaku. Ciekawie chrupiąca, a jednocześnie lekka konsystencja wafli ryżowych przedstawia dziwaczną osobowość Wodnika. Masło migdałowe dostarcza inteligentnemu Wodnikowi białka, aby wzmocnił swój mózg.

Ryby: kandyzowany imbir

Zobacz ofertę

Ryby znane są z artystycznego talentu i słodkiej natury. Kandyzowany imbir to słodka przekąska o wyjątkowym, pikantnym smaku. Co najważniejsze, Ryby mogą zjeść tę przekąskę lub kreatywnie użyć jej podczas pieczenia.