Dzień po: 10 niezastąpionych porad na kaca giganta

Wszyscy go znają, wszyscy nienawidzą - syndrom dnia wczorajszego. Od dzisiaj koniec z cierpieniem następnego dnia. Z tymi wskazówkami szybciej dojdziesz do formy.

Dzień po: 10 niezastąpionych porad na kaca giganta

Większość z nas lubi zakrapiane wieczory, imprezy i spotkania ze znajomymi w towarzystwie alkoholu. Muzyka, śmiech, rozmowy, jedzenie i procenty - zazwyczaj tak to wygląda. W zależności od tego, którego składnika było najwięcej, może się zdarzyć tak, że następny poranek (lub nawet cały dzień) nie będą należały do najprzyjemniejszych i najbardziej produktywnych. Musisz jednak być świadomy, że walka z kacem nie musi być skazana na porażkę. Pamiętaj o 3 podstawowych zasadach, które od razu sprawią, że poczujesz się lepiej:

1. Wstań. Na samym początku może się to wydawać zadaniem niemożliwym do wykonania, ale uwierz nam, że bardzo pomaga.

2. Weź prysznic. Jest to bardzo ważne dla odzyskania świeżości i zmycia z siebie resztek klubowej atmosfery. Zobaczysz, że od razu poczujesz się lepiej. 

3. Zjedz śniadanie. Możesz to zrobić nawet i o 16, ale daj swojemu organizmowi trochę składników odżywczych i coś do strawienia (nawet jeśli będzie to trudne). Nie zapomnij też o piciu dużej ilości wody - dopiero podczas ciężkiego kaca docenisz, jak wspaniałym eliksirem jest ten napój.

Jeżeli udało Ci się już zrobić te podstawowe rzeczy, przejdź o krok dalej. Dzięki tym 10 wskazówkom zregenerujesz się i odzyskasz witalność - staw czoła kacowi!

Saturator do wody gazowanej Levivo

Saturator do wody gazowanej Levivo

Zobacz ofertę

Gazowane i orzeźwiające napoje w kilka sekund - to urządzenie jest nie tylko mega praktyczne, ale też niezastąpione w walce z kacem. Pamiętaj tylko o tym, żeby już wcześniej zjeść lub wypić coś małego, w przeciwnym wypadku możesz doznać nieprzyjemnego uczucia w żołądku. Jeden nabój wystarczy na około 60 litrów i dzięki temu oszczędzisz nawet 50% kosztów gotowego napoju. Przyda się, jeśli po wczorajszej imprezie Twój portfel stał się lżejszy :)

Kaszmirowy koc z luksusowej kolekcji "Faro"

Kaszmirowy koc z luksusowej kolekcji "Faro"

Zobacz ofertę

Szybko wyjaśniamy: bardzo ważne jest, żeby podnieść się z łóżka, nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, żeby później z powrotem położyć się na miękkiej kanapie. I tutaj do gry idealnie włącza się ten kaszmirowy koc. Dzięki doskonałej jakości jest on niesamowicie miękki i gwarantujemy, że zmieni Twoją definicję strefy komfortu.

Wielki miś firmy Vercart

Wielki miś firmy Vercart

Zobacz ofertę

Jeżeli potrzebujesz czegoś co ukoi Twój alkoholowy ból, mamy dla Ciebie świetną opcję. Ten słodki miś (a raczej wielki niedźwiedź) jest zrobiony z miłego w dotyku pluszu i dostępny w kilku rozmairach: od 100cm (ok. 125 zł) aż do niewiarygodnych 340cm. Do przytulania i kochania - szczególnie przydatne, gdy jesteś singlem.


3-czeęściowy zestaw do herbaty matches21

3-czeęściowy zestaw do herbaty matches21

Zobacz ofertę

Mówiąc o miłości - design tego zestawu (czajniczek + filiżanka) jest mega słodki i będzie pięknie prezentował się na stole. W zestawie znajduje się również 100 g herbaty, która jest gotowa do natychmiastowego użycia. Twój organizm na pewno Ci podziękuje!

ISO FRESH - elektrolity w proszku

ISO FRESH - elektrolity w proszku

Zobacz ofertę

Elektrolity w proszku - dawka energii dla aktywnych osób. Podczas wczorajszej siesty na pewno się odwodniłeś, a dzięki tej magicznej miksturze wyrównasz zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej w Twoim organizmie. Oryginalnie przeznaczony do stosowania podczas sportu, ISO FRESH nie zawiera sztucznych substancji słodzących, więc nie wahaj się po niego siągnąć!

3-częściowy zestaw do pielęgnacji twarzy firmy Clinique

3-częściowy zestaw do pielęgnacji twarzy firmy Clinique

Zobacz ofertę

Spójrzmy prawdzie w oczy, Twoja twarz pewnie też ucierpiała ostatniej nocy. Dzięki temu zestawowi do pielęgnacji twarzy Clinique masz gwarancję, że znowu będziesz mógł zaprezentować się przed ludźmi - może nawet tego samego dnia (na wypadek, gdybyś to planował). Oczywiście nie jest to propozycja tylko dla Pań!

Trochę humoru na pewno rozjaśni Ci ten niezbyt szczęśliwy dzień. Twórcze umysły z Dreamworks wyczarowały własny film z czteronogą Casanovą z serii "Shrek". Naprawdę im się to udało - Dreamworks nawet zalicza go do swoich najlepszych produkcji! Gwarantujemy, że się nieźle ubawisz,

Zestaw olejków i esencji do kąpieli Kneipp

Zestaw olejków i esencji do kąpieli Kneipp

Zobacz ofertę

Pierwszy prysznic po ciężkiej nocy to mus, ale później możesz sobie przygotować relaksującą kąpiel i trochę poleżeć w wannie. Aby zrobić w domu prawdziwe spa, będziesz potrzebować olejków i esencji zapachowych. Ten set z 10 małymi buteleczkami zapewni Ci wystarczająco duży wybór i miłe chwile spędzone na przekonywaniu samego siebie, że już nigdy więcej tyle nie wypijesz :)

Zestaw przypraw na drewnianym regale firmy Apollo

Zestaw przypraw na drewnianym regale firmy Apollo

Zobacz ofertę

Wiemy, że to może zabrzmieć drastycznie, ale musisz coś zjeść. Od dzisiaj żyjesz zdrowiej! Pewnie potrwa to tylko kilka dni, ale liczą się chęci. Dzięki temu zestawowi przypraw w szafce wykonanej z drewna kauczukowego masz mnóstwo okazji, aby zrobić coś naprawdę pysznego. Smacznego!

Jack Daniel's Tennessee Fire

Jack Daniel's Tennessee Fire

Zobacz ofertę

"Czym się zatrułeś tym się lecz"? Łyczek Jacka Daniel'sa i świat znowu wygląda lepiej! Oczywiście jest to porada z przymrużeniem oka, jeśli wypijesz za dużo to jutro kac rozpocznie się od nowa :)