Urodziny psa: urządź swojemu pupilowi niezapomnianą imprezę

Świętuj urodziny swojego psa w wielkim stylu dzięki tym kreatywnym inspiracjom dla czworonogów i ich właścicieli

Urodziny psa: urządź swojemu pupilowi niezapomnianą imprezę

Jeżeli tak ja my uważasz, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, na pewno zrozumiesz dlaczego świętowanie jego urodzin jest tak ważnym wydarzeniem. I w tym przypadku nie ma znaczenia, czy są to jego prawdziwe urodziny czy inna okazja, na przykład rocznica adopcji. Szczerze mówiąc, jeśli jesteś podobny do nas to i tak pewnie nazbyt rozpieszczasz swojego czworonoga, więc dlaczego nie użyć jakiejkolwiek okazji jako wymówki do sprawienia mu frajdy. Przy okazji możesz zrobić imprezę dla przyjaciół!

Jeżeli uważasz, że jedyne czego potrzebuje Twój pies to piłka do tenisa i runda aportowania, jesteś w błędzie! Żeby wybrana okazja pozostała na zawsze w pamięci oraz żeby świetnie bawili się zarówno ludzie, jak i futrzaki, zobacz pomysły na niezapomnianą imprezę.

Oczywiście żadna impreza nie może odbyć się bez odpowiedniego tortu! Nie będziesz mieć wyrzutów sumienia, kiedy Twój piesek pochłonie to ciasto, ponieważ jest ono zrobione ze składników przyjaznych zwierzętom (nie zawiera szkodliwych substancji takich jak sól, cukier czy czekolada). Nie tylko jest pysznym przysmakiem dla jubilata i (jego) znajomych, ale także wspaniale będzie prezentował się na stole.

Obojętnie czy zamierzasz świętować w domu czy na dworze, dekoracje to istota autentycznej imprezy. Psie balony to zestaw 6 ras, które sprawią frajdę nie tylko dzieciom. Rozwieś je w miejscu imprezy, a nikt nie będzie miał wątpliwości dla kogo została urządzona!

Odświętny strój

Odświętny strój

Zobacz ofertę

Dzięki temu eleganckiemu ubranku wszystkie oczy będą skierowane na gwiazdę imprezy!

Czas na przekąski

Czas na przekąski

Zobacz ofertę

Zaskocz swojego pupila domowymi smakołykami, które łatwo przyrządzisz we własnej kuchni. Pomysł robienia psich ciasteczek samemu jest świetny, ponieważ doskonale wiesz, jakie składniki się w nich znajdują. Dodatkowo każdy właściciel zna preferencje smakowe swojego pieska, dlatego zawsze możesz zrobić coś, co będzie mu smakować. Oczywiście nie musisz robić dobroci tylko dla psów, dzięki temu urządzeniu zrobisz także śmiesznie wyglądające przekąski dla ludzi :)

Lody dla ochłody

Lody dla ochłody

Zobacz ofertę

Idealny pomysł na ochłodzenie Twojego psiaka w upalne dni - lody! Przygotuj jego ulubione smaki (np. arbuza lub sok jabłkowy), dodaj trochę mleka kokosowego, aby nadać lodom kremową teksturę i je włóż do zamrażalki. Dodatkowy plus - jest to rodzaj przekąski, którą psy mogą dzielić z właścicielami!

Nie ma imprezy bez gości, dlatego upewnij się, że zaprosisz ich w świetnym stylu z tymi ręcznie robionymi zaproszeniami. 

Drużynowe przeciąganie liny

Drużynowe przeciąganie liny

Zobacz ofertę

Konkurowanie leży w naturze większości czworonogów, ale z tą zabawką przeciąganie liny wkroczy na nowy poziom. Dzięki 8 sznurkom Twój pupil i jego przyjaciele będą wniebowzięci (i zajęci)! A Ty w tym czasie możesz cieszyć się imprezą z resztą (ludzkich) gości. 

Foremka do kostek lodu

Foremka do kostek lodu

Zobacz ofertę

A na zakończenie (chociaż może powinniśmy to dać na początku...) nie zapomnijmy o drinkach! Jakikolwiek drink będzie smakował jeszcze lepiej dzięki kostkom lodów w kształcie jamników!