Hapi Pożyczki

Jest to proste rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego w niespodziewanych sytuacjach życia, w których każdy z nas może się znaleźć znienacka. Hapi pożyczki oferuje elastyczne pożyczki, w których klient decyduje o sumie pożyczonych pieniędzy oraz o wielkości raty spłacanej co miesiąc. Także decyzja o dniu rozpoczęcia spłaty pożyczki, jak również okres czasu spłaty należy do klienta. Do tego masz fantastyczną możliwość skorzystania z opcji “wakacji od spłat”, czyli możesz wstrzymać spłatę pieniędzy przez pewien czas. Jeżeli akurat dobrze Ci się powodzi, pożyczkę możesz spłacić wcześniej w całości. Poza tym hapipożyczka regularnie oferuje swoim klientom atrakcyjne konkursy, których nie powinieneś przegapić!    
Przejdź do sklepu

Hapi Pożyczki Najpopularniejsza oferta

Weź kredyt od optymistów!

Weź kredyt od optymistów!

Potrzebujesz gotówki na spontaniczne ferie, remont biura, naprawę samochodu lub na inne niespodziewane okazje? Wybierz luz z hapipożyczką i sam zadecyduj, ile chceż pożyczyć, w jakich ratach miesięcznych będziesz spłacał, oraz sumę pojedynczych rat. Wybierz także dzień, w którym chciałbyś rozpocząć spłatę pożyczki. Czyli wszystkie opcje możesz sobie dobrać tak, żeby poczuć pełen luz w okresie spłacania pożyczki. Skorzystaj także z opcji "wakacje od spłat", z którą możesz wstrzymać spłatę pożyczki przez jakiś czas. Skorzystaj z elastycznej pożyczki i bądź happy - to naprawdę proste!

Pokaż ofertę

Hapi Pożyczki Kupony i promocje

Special

Pieniądze na koncie nawet w 15 minut!

Pieniądze na Twoim koncie w nawet 15 minut - sprawdź, ile możesz pożyczyć!
Special

Weź pożyczkę teraz i zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Weź pożyczkę teraz i zacznij spłacać nawet za 2 miesiące! Sprawdź ofertę!
Special

Aż do 15 000 złotych!

Nie szukaj dalej! Znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Hapi Pożyczki Oferty

Zacznij spłacać popżyczkę nawet za 2 miesiące!

Zacznij spłacać popżyczkę nawet za 2 miesiące!

OFERTA ZAKOŃCZONA - Z hapipożyczką to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz pożyczyć i jakiej wielkości raty płacić co miesiąc. Sam wybierasz zarówno dzień, w którym chcesz rozpocząć spłatę pożyczki, jak również to jak długo chcesz ją spłacać. Skorzystaj z akcji ulubionego serwisu kredytowego wielu klientów i weź pożyczkę teraz, którą możesz zacząć spłacać nawet za 2 miesiące!

Pokaż ofertę