Netia

Netia to niezależny operator telekomunikacyjny na terenie Polski, który bez wątpliwości może pochwalić się fenomenalnie szybkim rozwojem. Od oficjalnego startu w roku 1994, Netia przekroczyła liczbę 100 000 klientów już po czterech latach działalności. W roku 2009, z szerokopasmowego dostępu do internetu korzystało ponad 500 000 abonentów. Dlatego firma w dniu dzisiejszym należy do czołówki polskich firm telekomunikacyjnych i obsługuje coraz więcej klientów. Systematyczny przyrost klientów jest wynikiem znakomitego serwisu Netii i dobrych relacji z abonentami oraz codziennym wychodzeniem naprzeciw ich potrzebom. Zapoznaj się z ofertą sklepu.
Przejdź do sklepu

Netia Najpopularniejsza oferta

Internet + TV po 1 zł!
Opublikowane przez Agata

Internet + TV po 1 zł!

OFERTA ZAKOŃCZONA - Przgotuj się na lato z gorącą promocją! Netia przygotowała dla Ciebie hity nie do pobicia! Masz trzy atrakcyjne opcje do wyboru: Albo zdecydujesz się na szybki internet 50 Mb/s, lub szybszy internet 100 Mb/s z opłatą złotówki na miesiąc przez pół roku na start...albo może wybierzesz trzeci super korzystny pakiet z internetem 50 Mb/s + TV po 1 zł, czyli jedyne 2 zł na miesiąc przez pół roku na start. Klient, który zamówi abonement z tej oferty ważnej do końca miesiąca, bez wątpiwości poczuje się jak król wielkich oszczędności! 

Ważne do 30-06-2017
Pokaż ofertę

Netia Kupony i promocje

Najpopularniejsza promocja
Special

Sprawdź najtańsze oferty Netii tutaj!

Poznaj hity cenowe!
Special

Promocja: Zabawa przez 9 miesięcy!

Sprawdź teraz super promocję!
Special

Telewizja osobista pakiet senior za jedyne 35,90zł/mies.!

Max promocja dla seniorów! Pakiet Telewizja+Internet 10Mb/s za jedyne 35,90zł w miesiącu! Sprawdź!
Special

29,90zł/mies. za telefon mobilny NoLimit

Gigantyczne korzyści w Netii! 29,90 zł/mies. za telefon mobilny No Limit!
Special

Usługi dodatkowe Netia i wiele korzyści!

Sprawdź ofertę dodatkowych usług oferowanych przez Netia i wybierz najlepsze opcje dopasowane do Ciebie i do Twojego domu.

Netia Oferty

Pakiet telewizyjny + Internet za jedyne 35,90zł!

Pakiet telewizyjny + Internet za jedyne 35,90zł!

Specjalna oferta stworzona z myślą o seniorach! Tylko teraz telewizja osobista z pakietem 56 kanałów w tym 25 HD razem z internetem do 10 Mbit/s za jedyne 35,90zł! Sprawdź ofertę, zamów już dziś i ciesz się udogodnieniami w tak niskich cenach od Netii!

Pokaż ofertę
Oglądaj, przewijaj, nagrywaj  bez ograniczeń!
Opublikowane przez Agata

Oglądaj, przewijaj, nagrywaj bez ograniczeń!

Skorzystaj teraz z niesamowitej oferty: Zgarnij GigaNagrywarkęTM z Telewizją Osobistą i internetem za nawet 0zł przez rok! Umożliwi Tobie dostęp do wybranych programów aż do 7 dni wstecz na ponad 40 kanałach. Już nigdy nie przegapisz ulubionego programu - wygodnie oglądaj po emisji. Do tego możesz przewijać 2 godziny do tyłu na wszystkich kanałach dostępnych w GigaNagrywarceTM. Takiej możliwości nie znajdziesz u innych!    

Pokaż ofertę
Usługi dodatkowe Netia i wiele korzyści!

Usługi dodatkowe Netia i wiele korzyści!

Sprawdź ofertę dodatkowych usług oferowanych przez Netia i wybierz najlepsze opcje dopasowane do Ciebie i do Twojego domu. Skorzystaj z usługi bezpiecznego internetu i domu, mobilnego internetu i telefonu, miej dostęp do światowej muzyki poprzez Netia GO ON lub wybierz pakiet inteligentny dom! W dodatku korzyści czyli jeszcze więcej okazji! Sprawdź ofertę! 

Pokaż ofertę
Monitoring domu, kiedy Cię w nim nie ma!
Opublikowane przez Agata

Monitoring domu, kiedy Cię w nim nie ma!

Jedna aplikacja na Twoim smartfonie sprawi, że zobaczysz co się dzieje w Twoim domu, kiedy Cię w nim nie ma. Dzięki temu oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu i poprawisz bezpieczeństwo swoich najbliższych. Masz w domu łącze internetowe i nosisz przy sobie smartfon? Zamów urządzenie i wybierz miejsce monitorowania. Dzięki aplikacji mobilnej lub stronie WWW możesz w dowolnym momencie zobaczyć, co się dzieje w domu czy biurze bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz.

Pokaż ofertę