comprigo Nju Mobile

Nju Mobile

NJU MOBILE to nowa marka telefonii komórkowej bez długoterminowych umów, ale z tanim wszystkim do wszystkich, żeby zawsze płacić mało, a dużo rozmawiać, pisać i mieć internet. Zawsze, to znaczy zawsze, i na kartę i z rachunkiem.
Przejdź do sklepu

Najpopularniejsza oferta

W Nju Mobile rozmawiasz ile chcesz! Wybierz ofertę dla siebie!

W Nju Mobile rozmawiasz ile chcesz! Wybierz ofertę dla siebie!

NJU MOBILE to nowa marka telefonii komórkowej bez długoterminowych umów, ale z tanim wszystkim do wszystkich, żeby zawsze płacić mało, a dużo rozmawiać, pisać i mieć internet. Zawsze, to znaczy zawsze, i na kartę i z rachunkiem. Wybierz tylko ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Pokaż ofertę

Kupony i promocje

Najpopularniejsza promocja
Special

Rewolucja: 9 zł za wszystko bez limitu: Gadanie, SMS-y, MMS-y i internet!

Dokup drugi numer do swojego numeru w nju z rachunkiem i korzystajcie wspólnie z Twojej oferty. Za numer dodatkowy dopłacisz tylko 9 zł miesięcznie!
Special

Nju Internetowy 40GB za 29zł/miesiąc!

Plan nju internetowy to idealne rozwiązanie dla korzystających z tabletów, laptopa lub routera. bo jak używasz, to masz: 40 GB za 29 zł miesięcznie. a z usługą "im dłużej, tym lepiej" już po 3 miesiącach jak nie używasz, nie płacisz!
Special

Całe wszystko za maksymalnie 39 zł na rachunek - sprawdź!

Całe wszystko za maksymalnie 39 zł na rachunek - sprawdź!
Special

Na kartę: Maksymalnie 19zł za rozmowy do wszystkich!

Nie więcej niż 19 zł miesięcznie do komórkowych albo nie więcej niż 99 groszy dziennie! Konto ważne po wieki po każdym doładowaniu i usługo roamingowa jak w kraju! DowiedZ się więcej!
Special

Na rachunek: Maksymalnie 29 zł za wszystko komórkowe i 2GB internetu!

Nie więcej niż 29 zł miesięcznie za rozmowy, SMSy i MMSy na komórki oraz 2GB internetu! Bez stałego abonamentu i bez długotrwałej rozmowy! Dowiedz się więcej!