Plus

Plus jest cyfrową siecią telefonii komórkowej, dostępną dla 99% mieszkańców Polski. Znajdziesz tutaj najlepsze oferty telekomunikacji, sprzętu i więcej! Firma oferuje usługi telefonii, internetu i telewizji. Wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu - możesz tutaj kupić abonament, przedłużyć umowę, a wszystko to z najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku: smartfony, modemy, routery, a także smartwatche! Odwiedzaj regularnie stronę Plusa, a nie przegapisz najnowszych promocji i ciekawych ofert. Na stronie masz również dostęp do swojego konta, gdzie możesz sprawdzić aktualne zużycie danych i włączyć lub wyłączyć usługi.
Przejdź do sklepu

Plus Najpopularniejsza oferta

2x więcej miłości na Plus.pl!

2x więcej miłości na Plus.pl!

OFERTA ZAKOŃCZONA - Teraz masz szansę na Walentynkową promocję smartfonów! Zgarnij równiesz kod rabatowy na 75 zł na zakupy w sklepie interetowym APART. Poznaj szczegóły promocji w regulaminach promicji: "JA+ do wszystkich sieci bez końca IV - Smartfon RATY" oraz "Walentynki: na www.plus.pl. 

Pokaż ofertę

Plus Kupony i promocje

Special

Przejdź z karty na abonament!

Przejdź z karty na abonament i znajdź najlepsze warunki tutaj!
Special

Przejdź z MIXa na abonament!

Przejdź z MIXa na abonament i znajdź najlepsze warunki tutaj!
Special

Rodzinny abonament w PLUSie!

Rodzinny abonament w PLUSie: Skorzystaj z super warunków!
-50%

-50% na abonament! Sprawdź!

Nie przepłacaj u konkurencji! W Plusie możesz mieć dużo taniej! Jeśli masz telewizję w Cyfrowym Polsacie, abonament na rozmowy w Plusie możesz mieć za połowę ceny!

Plus Oferty

Tylko teraz! Super ceny na Plus.pl! Sprawdź!

Tylko teraz! Super ceny na Plus.pl! Sprawdź!

Plus jest jedną z wiodących firm telekomunikacyjnych na Polskim rynku. W swojej ofercie posiada telefonię komórkową, telewizję oraz Internet. Jest liderem technologii LTE- szybkiego, bezprzewodowego przesyłu danych trzeciej generacji. Z sieci Plus korzysta już prawie 14 mln klientów!

Pokaż ofertę