Vivus

Od 2012 roku Vivus Finance Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku. Obecnie jest jednym z największych i najpopularniejszym pożyczkodawców internetowych w Polsce, oferując rozwiązania finansowe dla licznych, zadowolonych klientów. Wieloletnie doświadczenie, wysoki standard oraz wysoka jakość pożyczek, jak również wychodzenie naprzeciw swoim klientom - to cechy Vivus, dzięki którym firma zawdzięcza swoją dobrą reputację. Ponadto Vivus regularnie przedstawia aktualne promocje lub konkursy na swojej stronie internetowej, w których klienci mogą brać udział, jeżeli złożą obowiązujący wniosek o pożyczkę w opisanym okresie czasowym.  

Przejdź do sklepu

Vivus Najpopularniejsza oferta

Zaproś znajomych i zarabiaj: 30zł za każdego znajomego!

Zaproś znajomych i zarabiaj: 30zł za każdego znajomego!

Vivus Finance sp. z o.o. jest obecnie jedną z wiodących firm udzielających pożyczek dostępnych na polskim rynku. Nowym klientom Vivus oferuje pożyczki nawet do 2500zł na 0%, stałym klientom nawet do 5000zł bez zaświadczeń o dochodach. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo, a termin spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Vivus oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Klient otrzymuje pieniądze na koncie nawet w 15 min od pozytywnej decyzji kredytowej i możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej.

Pokaż ofertę

Vivus Kupony i promocje

Special

Przetestuj darmową pożyczkę!

Przetestuj darmową pożyczkę!
Special

Weź pożyczkę w trzech prostych krokach!

Weź pożyczkę przez Internet w trzech prostych krokach!
30 zł

Twój bonus: 30 zł za każdego znajomego!

Zarabiaj zapraszając znajomych! Otrzymujesz od nas 30 zł za każdego znajomego, który weźmie pożyczkę Vivus.pl - kliknij i zapisz tutaj!
Special

Pierwsza pożyczka do 3000zł za darmo!

Zobacz szczegóły pod tym linkiem!

Vivus Oferty

-500zł na wakacje!

-500zł na wakacje!

OFERTA ZAKOŃCZONA Weź pożyczkę i odbierz bon wakacyjny o wartości 500zł do wykorzystania na fly.pl! Wystarczy pożyczka na dowolną kwotę w Vivusie, a gdy zostanie ona przyznana, otrzymujesz bon wakacyjny do wykorzystania do 31.12.2017. Następnie na stronie biura podróży fly.pl wystarczy zarezerwować wycieczkę i cieszyć się urlopem z mega zniżką! Nie zwlekaj!

Pokaż ofertę
Przetestuj darmową pożyczkę!

Przetestuj darmową pożyczkę!

OFERTA ZAKOŃCZONA Wiosenne porządki to najlepsza okazja, żeby umilić swoje środowisko. Małe reperatury tu i tam, żeby wszystko wyglądało optymalnie. Jeżeli masz troszkę większe plany, jak naprzykład odświerzenie domu na wiosnę, często koszty przekraczają nasze możliwości. Nie daj sobie zakłucić planu i przetestuj darmową pożyczkę do 3000 zł, która Vivus oferuje nowym klientom. Spokojnie zakończ Twój zaplanowany projekt domowy i nie martw się o finanse!

Pokaż ofertę
Spłacaj 3000 zł nawet przez 2 miesiące!

Spłacaj 3000 zł nawet przez 2 miesiące!

OFERTA ZAKOŃCZONA - Nie ma to, jak relaks...Szczególnie w napiętych czasach spłacania pożyczki do ściśle ustalonego terminu, każdy ucieszyłby się ze swobody z tego obowiązku. Oto właśnie teraz Vivus oferuje Tobie taką swobodę w ekskluzywnej promocji: Weź pożyczkę nawet do 3000 zł kompletnie za darmo, jeżeli jesteś nowym klientem. Spłać conajmniej połowę Twojej sumy w nawet 30 dni, a Vivus podaruje Tobie kolejne 30 dni na spłacenie reszty! Pożyczaj i spłacaj bez napięcia, żeby cieszyć się relaksującymi momentami w życiu!    

Pokaż ofertę

Vivus - szybka pożyczka bez zmartwień

Vivus Finance sp. p o.o. to jedna z wiodących firm udzielających pożyczki online w sektorze fintech w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2012 roku i od tego czasu zyskała sobie sympatię wielu klientów w całym kraju. Nowym klientom Vivus oferuje pożyczki nawet do 2500zł na 0%, stałym klientom nawet do 5000zł bez zaświadczeń o dochodach. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo, a termin spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Vivus oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Klient otrzymuje pieniądze na koncie nawet w 15 min od pozytywnej decyzji kredytowej i możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej.

 

Vivus wielokrotnie nagrodzony

Vivus to firma, która już wielokrotnie została nagrodzona prestiżowymi nagrodami, takimi jak na przykład Gwiazda Jakości Obsługi. Tą nagrodę przyznano Vivusowi wielokrotnie, a dla klientów oznacza to, że firma spełnia najwyższe standardy obsługi klienta. Ponadto Vivus otrzymał statuetkę Najlepszego Partnera w Biznesie oraz aż trzy razy przyznano mu Złoty Laur Klienta. Jest to wiarygodna i rzetelna firma, która swój produkt oferuje na najlepszych warunkach. 

 

Jak wziąć pożyczkę z kuponami rabatowymi Vivus

Potrzebujesz gotówki na już? Zbliżają się święta i chciałbyś podarować bliskim wymarzone prezenty, ale nie chcesz wydać na to ostatnich pieniędzy? Świetnie trafiłeś, ponieważ Vivus udzieli Ci pożyczki w szybki i prosty sposób na najlepszych warunkach. Jeżeli zdecydowałeś się na pożyczkę z kuponami rabatowymi Vivus. Na początku musisz wybrać, czy pożyczkę chcesz wziąć przez Internet czy przez telefon. Pierwsze informacje, których musisz udzielić, to ile pieniędzy potrzebujesz i na jaki okres czasu chciałbyś je pożyczyć - jest to wniosek o pożyczkę. Następnym krokiem będzie potwierdzenie swoich danych. Jak to zrobić? Wystarczy, że ze swojego konta osobistego przelejesz 1 grosz na rachunek bankowy Vivus, co potwierdzi, na jakie konto mają być przekazane pieniądze dla Ciebie. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w Alior Banku, Banku Pekao S.A., Getin Banku, Millenium Banku lub PKO Banku Polskim, swoją pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut!

 

Vivus się opłaca

Nadal nie jesteś przekonany do Vivusa? Może to zmieni Twoje zdanie! Dzięki kuponom rabatowym Vivus Twoja pierwsza pożyczka przez Internet lub telefon nie kosztuje Cię nic! Bez prowizji i odsetek, od 100 do 3000 zł nawet na 30 dni. Jeżeli stwierdzisz, że nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, zawsze możesz przedłużyć termin. Przy pierwszej pożyczce możesz to zrobić dwa razy, przy każdej kolejnej raz. W swoim profilu na stronie Vivus masz dostęp do wszelkich informacji dotyczących pożyczek i rachunków, a przed zbliżającym się terminem płatności otrzymasz przypomnienie drogą mailową i SMSem. 

 

Z Vivusem możesz również zarabiać

Zacznij zarabiać z Vivusem - polecaj znajomym Vivus i za każdą osobę, która weźmie pożyczkę otrzymasz 30 zł. Opowiedz im o Vivus, jeśli otrzymasz od nich zgodę, wpisz na stronie ich numer telefonu lub adres email, a dostaną zaproszenie w Twoim imieniu. Jeżeli np. zaprosisz 4 znajomych i wezmą oni pożyczę, dostaniesz od Vivusa 120 złotych!