comprigo Vivus

Vivus

Vivus Finance to spółka należąca do grupy 4finance Group, działającej od kilku lat w branży pożyczek online w kilkunastu krajach na świecie. Vivus Finance sp. z o.o. jest obecnie jedną z wiodących firm udzielających pożyczek dostępnych na polskim rynku. Nowym klientom Vivus oferuje pożyczki nawet do 2500zł na 0%, stałym klientom nawet do 5000zł bez zaświadczeń o dochodach. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo, a termin spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Vivus oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Klient otrzymuje pieniądze na koncie nawet w 15 min od pozytywnej decyzji kredytowej i możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej. Vivus gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo- na profilu klienta Vivus.pl klient ma dostęp do wszelkich informacji dotyczących pożyczek, rachunków oraz aktualnych ofert.            
Przejdź do sklepu

Najpopularniejsza oferta

Najpopularniejsza oferta Zaproś znajomych i zarabiaj: 30zł za każdego znajomego!

Zaproś znajomych i zarabiaj: 30zł za każdego znajomego!

Vivus Finance sp. z o.o. jest obecnie jedną z wiodących firm udzielających pożyczek dostępnych na polskim rynku. Nowym klientom Vivus oferuje pożyczki nawet do 2500zł na 0%, stałym klientom nawet do 5000zł bez zaświadczeń o dochodach. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo, a termin spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Vivus oferuje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Klient otrzymuje pieniądze na koncie nawet w 15 min od pozytywnej decyzji kredytowej i możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę tuż po spłacie poprzedniej.

Pokaż ofertę

Kupony i promocje

Special

Weź pożyczkę przez internet w trzech prostych krokach!

Weź pożyczkę przez internet w trzech prostych krokach!
Special

Pożyczka: Nawet 5000 zł dla stałych klientów!

Pożyczka: Nawet 5000 zł dla stałych klientów!
Special

Przetestuj darmową pożyczkę!

Przetestuj darmową pożyczkę!
30 zł

Bonus: Za każdego znajomego, który tutaj weźmie pożyczkę, dostaniesz 30 zł!

Zarabiaj zapraszając znajomych! Otrzymujesz od nas 30 zł za każdego znajomego, który weźmie pożyczkę Vivus.pl - kliknij i zapisz tutaj!